XVI Niedziela Zwykła 18.07.2021

1.  Dziś Msze Święte o godz. 9:00, 11:00, 17:00 . W tygodniu Msze Św. o godz. 7:00 i 18:00.

2. W tym tygodniu wspominamy:

Czw.- święto Św. Marii Magdaleny

Pt-  święto Św. Brygidy patronki Europy

Sob. - wsp. Św. Kingi

3. Dzisiaj zbiórka do puszek na Katolickie Radio Via. Bóg zapłać Paniom z Caritas za pomoc w zbiórce.

4.  W ostatnią niedzielę na potrzeby parafii zebrano wraz z wpłatmi na konto 4.980 zł. Bóg zapłać!!

5. W przyszłą niedzielę wspomnienie Św. Krzysztofa. Tradycyjnie w tym dniu poświęcamy pojazdy po każdej Mszy Św. i zbierane będą ofiary na zakup środków transportu dla misjonarzy.

6. Dobiegły końca prace przy dachu starej plebanii. Składam serdeczne podziękowanie firmie P. Łukasza Steca za pięknie wykonany dach i  naprawienie rynien przy kościele. Pomimo podwyżek cen  materiałów koszt nie uległ zmianie. Doliczone zostały jednak materiały podprzybitki i wykonania jej, gdyż nie była uwzględniona we wcześniejszym kosztorysie. Szczegółowy koszt podam wkrótce.

7. Podziękowanie za ofiarę na energię elektryczną siostrom z Róży Św.Heleny/ P. Michalec Heleny 100 zł. Bóg zapłać!!

8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Podziękowanie p. Bartkowi Ochałek za pomoc siostrze Szymonie przy pracach w kościele i starej plebanii.  W tym tygodniu na poniedziałek i piątek proszone są następujące osoby: Włodarczyk Iwona, Mocek Magdalena, Piotrowska Józefa, Maziarz Urszula, Markiewicz Iwona, Sypień Marta, Leśniak Monika, Jachym Karolina, Leśniak- Florek Małgorzata, Kołeczek Bożena.

Ps. Proszę aby sprzątające Panie wypisywały listę następnych i przekazywały s. Szymonie, a także o to, aby nie wyznaczać do sprzątania osób starszych i chorych...