OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II NIEDZIELA ADWENTU  9.12.2018r.

1.        Przeżywamy  II  niedzielę grudnia, jest to również II niedziela Adwentu. Dziś modlimy się za Kościół na Wschodzie, do puszek składamy ofiary, jako pomoc naszym rodakom, mieszkających na obczyźnie. Msze święte w dniu dzisiejszym o godz.: 9.00; 11.00; 17.00. Msze święte w tygodniu, godzinki o 6:30 po nich Msza święta Roratnia. Po południu Msza święta o godz.: 17:00.

2.        W liturgii tygodnia wspominać będziemy:

·         Wt. – św. Damazego

·         Śr. – N.M.P. z Guadelupe – Nowenna do M.B. N. Pomocy

·         Czw. – św. Łucji – 37 rocznica wprowadzenia stanu wojennego modlimy się za Ojczyznę

·         Pt. – św. Jana od Krzyża – Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

·         N. – III niedziela miesiąca – III niedziela adwentu „Gaudete”Radości.  W nadchodzącą niedzielę tj. 16 grudnia, jak co roku składka przeznaczona, na wynagrodzenie za posługę w naszej parafii Siostrom Serafitkom. Prosimy o ofiarność. Będą czytane wypominki roczne  i odmawiana Koronka do Miłosierdzia Bożego - Rozpoczęcie Nowenny do Dzieciątka Jezus

3.        Dziś tradycyjna zbiórka na prace w kościele i w parafii obiektów sakralnych. Przypominamy, że te zbiórki są przeznaczone na ten cel, oraz na ogrzewanie kościoła.

4.        Zachęcamy dzieci i młodzież do uczestnictwa w roratach. Dzieci przychodzące rano, lub wieczorem otrzymują obrazki. Zachęcamy do przynoszenia lampionów rano i wieczorem.

5.        Bóg zapłać młodzieży z Gimnazjum za roznoszenie i sprzedaż świec wigilijnych, oraz zbieranie ofiar na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Zapraszamy następnych.

6.        Przypominamy o „Torbach Miłosierdzia”, aby zrobić z nich użytek i pomóc potrzebującym w naszej parafii.

7.        Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia.

8.        Adwentowa spowiedź parafialna będzie miała miejsce 20 grudnia w czwartek.

9.        Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i dekorację. Do sprzątania kościoła na poniedziałek i piątek proszone są następujące: panie: Palar Marta, Palar Renata, Sambora Renata, Bartusiak Lucyna, Mamroł Aneta, Sękowska Maria, Gozdecka Eleonora, Kulig Barbara, oraz panowie: Palar Piotr, Wojdyła Marcin.

10.    Spotkania: Pn. -  schola; Wt. - Ruch Rodzin Nazaretańskich; Czw. – KSM; Pt. – po Mszy św. - kl. VII SP.; Sb. - godz: 10:00. – Lektorzy, animatorzy i ministranci.

11.    Ogłoszenia ………Msza łacińska………………..

12.    Zapowiedzi, intencje, ogłoszenia wywieszone na tablicy ogłoszeń, na stronie internetowej parafii i w gazetce parafialnej.

13.    Msze święte w tygodniu: >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>