OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE    V NIEDZIELA ZWYKŁA  9 LUTY 2020r.

1.      Dziśprzeżywamy V niedzielę zwykłą, zarazem drugą niedzielę lutego. Czytany jest list Prymasa Polski przygotowujący do beatyfikacji Czcigodnego Sługi Bożego kard. Stefana  Wyszyńskiego. Dziś po każdej Mszy świętej wystawienie i adoracja N.Sakramentu w ramach 40 – godzinnego Nabożeństwa przed Wielkim Postem, trwać będzie do godz: 17:00 i zakończy się Nieszporami Eucharystycznymi. Po nich Msza święta wieczorna.

2.      Msze św. w dniu dzisiejszym o godz. 9:00, 11:00, 17:00. W tygodniu msze święte : o godzinie 7:00 i 17:00, we wtorek dodatkowo dla chorych o godz: 10:00

3.      W tym tygodniu wspomnienie:

·         Pn. – św. Scholastyki

·         Wt. – N.M.P. z Lourdes – dzień chorego

·         Śr. – nowenna do M.B.Nieustajacej Pomocy

·         Czw. – dzień modlitw w int. Kościoła, Ojca św. Franciszka i Ojczyzny

·         Pt. – święto św. Cyryla i Metodego Patronów Europy i św. Walentego – nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

·         N. – VI niedziela zwykła, trzecia niedziela miesiąca przed każdą mszą świętą czytane będą wypominki i odmawiana Kronka do Miłosierdzia Bożego

4.      Dziś jak w każdą II niedzielę miesiąca  przeprowadzana jest zbiórka na remont i renowajcę kościoła i obiektów sakralnych. Z tych pieniędzy prowadzone są prace bieżące, opłacane ogrzewanie kościoła.

5.      Na wtorek zapraszamy wszystkich chorych których można przewieźć do kościoła na specjalną Mszę świętą o godzinie 10:00 dla nich, możliwość spowiedzi, z udzieleniem sakramentu chorych. Po Mszy świętej nabożeństwo dla chorych i błogosławieństwo „Lurdzkie” N.Sakramentem.

6.      Bóg zapłać za ofiarę 220 zł na swiatło siostrom z Róży pw.św. Jadwigi Śląskiej /p. Jadwigi Urban/, oraz braciom z Róży pw. św. Józefa /p. Władysława Mamroła/ za ofiarę 100zł. Bóg zapłać.

7.      Spotkania: Pn. -  schola; Wt. – Ruch Rodzin Nazaretańskich; Czw. - KSM; Pt. – kl. VIII, nabożeństwo dla nich, przynoszą do kościoła ćwiczenia ; Sb. – LSO   o gdzinie 10:00

8.      Komunikaty  …………….

9.      Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Do sprzątania kościoła na poniedziałek
i piątek po Mszy św. wieczornej  prosimy panie; Bartyzel Jadwiga, Mijal Anna, Żmuda Jadwiga, Strugała Barbara, Strugała Maria, Kulig Beata, Kuli Danuta, Ochałek Wiesława, Dziędzioł Elżbieta, Kulig Agnieszka.

10.  Ogłoszenia i intencje możemy przeczytać na tablicy ogłoszeń, na stronie internetowej parafii i w gazetce parafialnej.

11.  Intencje Mszalne: >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Program Adoracji 40 - godzinnego Nabożeństwa 9.02;16.02 i 23.02. 2020r.

– 7:00 – Msza Święta - adoracja do godz. 9:00

–  9:00 Msza św. i adoracja do godz. 11:00

– 10:00 - Dzieci i uczniowie Szkoły Podstawowej kl. 0 – VI przychodzą na adorację na godz: 10:00  i zostają na Sumę

– po Sumie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 17:00

– 12:00 – 13:00 -  ojcowie

–13:00 – 14:00 - młodzież szkół średnich, młodzież kl. VII i VIII przygotowująca się do bierzmowania oraz KSM

– 14:00 – 15:00 -  Róże Różańcowe z Bieździadki

– 15:00 – 16:00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego, Ruch Rodzin Nazaretańskich

– 16:00 – 17:00 -  Róże Różańcowe z Bieździedzy

O godz. 17:00 Nieszpory Eucharystyczne, - zakończenie adoracji, Msza św.