OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

8 LIPCA 2018r.

1.      Dziś XIV niedziela zwykła, II niedziela miesiąca. Msze święte jeszcze o : 9.00;11.00 i 17.00.

2.      Msze św. w tym tygodniu o 7:00 i o 18:00

3.      W tym tygodniu wspominamy:

·         Pn. – św. Augustyna Zaho Ronga i współbraci

·         Śr. – św. Benedykta patrona Europy

·         Czw. – św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu

·         Pt. – św. Andrzeja Świerada i Benedykta pustelników

·         Sb. - św. Kamila de Lellis i św. Henryka – patrona ks. kanonika Henryka Zachary,  pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

4.      N. – św. Bonawentury – XV niedziela zwykła. Jest to  III niedziela miesiąca modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach

5.      Nabożeństwa w tygodniu w środę do M.B.  Nieustajacej Pomocy; w czwartek o powołania;       w piątek do Miłosierdzia Bożego.

6.      Dziś o godz. 15:00 nadzwyczajne zebranie Rady Parafialnej na plebanii.

7.      Jak było zapowiadane dziś zbiórka na konserwację i remonty w kościele. Jak widzimy rozpoczęły się prace renowacyjne epitafium nagrobnego ks. St. Tarnowskiego.

8.      Już dziś zapowiadamy, że poświęcenie wszelkich pojazdów od rowerów po samochody, oraz modlitwa za kierujących będzie w IV niedzielę 23 lipca, po każdej Mszy świętej. Jak co roku do puszek składamy ofiarę w ramach akcji „Miwa Polska” – jako pomoc dla misjonarzy.

9.      Zachęcamy młodzież do udziału w Saletyńskich Spotkaniach Młodzieży w Dębowcu.

10.  Serdecznie dziękuję wszystkim którzy wzięli udział w pogrzebie mojej mamy w czwartek w kościele parafialnym Miłosierdzia Bożego w Domatkowie. Bog zapłać siostrom zakonnym, dorosłym, delegacjom szkoły. Młodzieży, dzieciom z DSM przybyłym z siostrą Łukaszą,  pocztom sztandarowym kosynierów, strażaków, wszystkim przybyłym autobusem zorganizowanym przez pana Radnego Edwarda, dziękuję wszystkim przybyłym indywidualnie. Wszystkim za wszystko „Bóg zapłać.                                                 W jej intencji wieczne ………….

11.  Dziękujemy za wczorajszy udział w pielegrzymce do Wielunia, Częstochowy i Leśniowa.

12.  Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia, a gościom życzymy miłego pobytu w naszej parafii. Cieszymy się z pobytu w naszej parafii Oazy Dzieci Bożych. Módlmy się za ks. Moderatorów, Kleryka, Animatorów i Animatorki posługujące pod twą obronę………..

13.  Dziękujemy za sprzątanie kościoła na poniedziałek i piątek prosimy panie: Pałys Agata, Rączka Barbara, Liszka Krystyna, Wenc Zofia, Lenart Teresa, Szpak Zofia, Bajorska Maria, oraz panowie: Liszka Tadeusz, Bajorski Mieczysław, Opiela Andrzej.

14.  Bóg zapłać za ofiarowane kwiaty do kościoła p. Danucie Żegockiej, Katarzynie Pałys i p. Pawłowi Lechwarowi.

15.  Zapowiedzi, ogłoszenia i intencje wywieszone są w gablotce ogłoszeń, na stronie internetowej parafii, oraz na kartkach.

16.  Msze święte w tygodniu >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>