OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

7 PAŹDZIERNIKA 2018r.

1.        Dziś przeżywamy XXVII niedzielę zwykłą, pierwszą niedzielę miesiąca października, M.B.Różańcowej. Po każdej Mszy św. wystawienie N.Sakramentu i adoracja, zmiana tajemnic różańcowych. Składka przeznaczona na Seminarium Duchowne w Rzeszowie.

2.        Msze św. w dniu dzisiejszym o godz. 9:00, 11:00 i o 16:30 Różaniec odmawiany w czasie procesji wokół kościoła i Msza św.

3.        Msze św. w tym tygodniu rano o 6:30 - Różaniec i Msza święta; wieczorem o 17:00 nabożeństwo różańcowe i Msza święta. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych dzieci, młodzież i dorosłych. Odmawiajmy różaniec w niedzielę przed każdą mszą świętą

4.        W liturgii tygodnia wspominamy:

·           Wt. - bł. Wincentego Kadłubka,

·           Śr. – św. Dionizego

·           Czw. – św. Jana XXIII pap.

·           Pt. – bł Jana Beyzyma

·           Sb. – bł. Honorata Koźmińskiego, św. Edwarda – imieniny ks.bpa E. Białogłowskiego

·           N. – św. Małgorzaty Marii Alacoque - Dzień Papieski.

5.        Jutro o godz: 16:45 powitamy relikwie św. Stanisława  na granicy parafii od Nawsia Kołaczyckiego. Prosimy Strażaków o zabezpieczenie drogi.

6.        Bóg zapłać wszystkim za wczorajszy udział w ostatnim w tym roku nabożeństwie pierwszosobotnim i różańcu fatimskim.

7.        W przyszłą niedzielę jak w każdą II niedzielę miesiąca tradycyjna zbiórka na kontynuacje prac w kościele parafialnym. Jak widzimy takie prace trwają, prosimy o ofiarność.

8.        Jak było zapowiadane w najbliższą sobotę przeżywać będziemy dekanalny dzień fatimski. Rozpocznie się Mszą świętą o godz: 18:00, po Mszy świętej procesja ulicami parafii jak w ubiegłym roku. Serdeczna prośba do Strażaków z Bieździedzy i Bieździadki o zabezpieczenie trasy procesji – od kościoła, do kapliczki koło sióstr i do kapliczki p. Filip, zakończenie pod krzyżem misyjnym przy kościele. Młodzież z KSM prosimy o  przygotowanie i poprowadzenie krótkich  rozważań. Feretron M.B.Fatimskiej poniosą: ministranci, lektorzy, matki, ojcowie, dzieci szkolne, kandydaci do bierzmowania.

9.        W przyszłym tygodniu  16.X /wtorek/ - przeżywać bedziemy parafialny odpust ku czci św. Jadwigi Śląskiej. Serdeczna prośba do Kosynierów i Strażaków o udział w procesji i poniesienie sztandarów. Prosimy panie zwłaszcza z Róż Różańcowych o przygotowanie feretronów, na procesję i ustalenie kto je poniesie.

10.    Bóg zapłać Państwu Młodym i rodzicom za dar stołu i kwiaty do kościoła. Solenizantom składamy serdeczne życzenia, wielu łask Bożych i wstawiennictwa świętych patronów.

11.    Z racji Dnia Papieskiego będzie prowadzona w przyszłą niedzielę przed każdą Mszą świętą zbiórka do puszek na fundusz stypendialny Fundacji„Dzieło Nowego Tysiąclecia” -prosimy KSM o jej przeprowadzenie.

12.    Dziękujemy za troskę o kościół i dekorację kwiatami. Do sprzątania kościoła na poniedziałek i piątek prosimy panie: Anna Włodarczyk, Katarzyna Kaszycka, Zofia Piróg, Ewa Górczana, Alfreda Wiejowska, Elżbieta Kulig, Anna Matysik, Anna Gwiżdż, Zofia Szudy i pan Edward Wilk.

13.    Dziś pogrzeb śp.+Anny Warchoł o godz: 14:00. Wieczne odpoczywanie……….

14.    Spotkania: Pn. – schola; Wt. – RRN; Czw. - KSM; Pt. – kl. VIII w ramach przygotowań do bierzmowania; Sb. – ministranci starsi i lektorzy o 10:00; kółko misyjne z siostrą w szkole w środę o 12:30.

15.    Ogłoszenia …program nawiedzenia relikwi………spotkania……recykling……….

16.    Msze święte:>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>