OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA  6 PAŹDZIERNIKA 2019r.

1.        Dziś XXVII niedziela zwykła, I niedziela miesiąca zmiana tajemnic różańcowych. Msze św. w dniu dzisiejszym o godz: 9:00, 11:00 i o16:30 Różaniec i Msza św. W przyszłą niedzielę Dzień Papieski.  Msze święte o godz: 7.00;9.00;11.00, i 18:00

2.        Msze św. w tym tygodniu rano o 6:30 Różaniec i Msza święta; wieczorem o 17.00  Msza święta i procesja różańcowa wokół kościoła jeśli pogoda pozwoli.

3.        Zapraszamy do udziału w nabożeństwach Różańcowych dzieci, młodzież i dorosłych. Odmawiajmy Różaniec w niedzielę przed każdą Mszą świętą.

4.        W liturgii tygodnia wspominamy:

·           Pn. - N.M.P. Różańcowej – o godz: 17:00 Msza święta i procesja różańcowa wokół kościoła niesiona będzie figura.

·           Śr. - bł. Wincentego Kadłubka,

·           Czw. -  bł. Marii Angeli Truszkowskiej,

·           Pt. – św. Jana XXIII

·           Sb. – bł Jana Beyzyma

5.        N. – bł. Honorata Koźmińskiego, św. Edwarda – imieniny ks. bpa Białogłowskiego

6.        W przyszłą niedzielę jak w każdą II niedzielę miesiąca tradycyjna zbiórka na kontynuacje prac w parafii i w  kościele parafialnym. Jak co roku będzie prowadzona kwesta ofiar na ochronę zabytków. Kwesta będzie prowadzona 1 XI. przy cmentarzu komunalnym w Bieździedzy. Prosimy chętnych o deklarację udziału w zbiórce.

7.        W przyszłą niedzielę będziemy oddawać swe głosy przy urnach wyborczych, wybierając posłów i senatorów. Głosujemy nie tylko na osoby, ale również na partie i opcje, które te partie i osoby reprezentują. Kierujmy się rozsądkiem, dobrem narodu i sumieniem, aby nie zniszczyć i nie zmarnować tego co zostało osiagnięte i pozwala nam żyć godnie i cieszyć się wolnością.

8.        Nabożeństwa w tygodniu w śr. – nowenna do M.B.N. Pomocy, w pt. do Miłosierdzia Bożego. Bóg zapłać ks. katechecie, ks. Przemkowi, siostrze Wincencie, rodzicom za przygotowanie i poprowadzenie ostatniego nabożeństwa, a wszystkim za wspólną modlitwę.

9.        Jak było już zapowiadane w najbliższą niedzielę 13.X. przeżywać będziemy Dekanalny Dzień Fatimski. Rozpocznie się Mszą świętą o godz: 18:00, po Mszy świętej procesja ulicami parafii jak w ubiegłym roku. Serdeczna prośba do Strażaków z Bieździedzy i Bieździadki o zabezpieczenie trasy procesji – od kapliczki koło sióstr do kapliczki p. Filip, zakończenie pod krzyżem misyjnym przy kościele.  16.X /środa/ - przeżywać bedziemy parafialny odpust ku czci św. Jadwigi Śląskiej. Serdeczna prośba do Kosynierów i Strażaków o udział w procesji i poniesienie sztandarów. Prosimy panie zwłaszcza z Róż Różańcowych o przygotowanie feretronów, na procesję i ustalenie kto je poniesie.           W poniedziałek rozpoczęcie nowenny do św. Jadwigi przed odpustem.

10.    Solenizantom składamy serdeczne życzenia, wielu łask Bożych.

11.    Bóg zapłać siostrom z Róży pw. św. Anny /p. Zofii Szczyrba/ za ofiarę na światło 100zł.

12.    Z racji obchodzonego Dnia Papieskiego w przyszłą niedzielę po Mszach świętych zbiórka do puszek na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”- prosimy KSM o przeprowadzenie zbiórki.

13.    Dziękujemy za sprzątanie kościoła i dekorację kwiatami. Do sprzątania kościoła na poniedziałek i piątek prosimy: panie: Kaleta Ewa, Sienicka Agnieszka, Kolbusz Małgorzata, Baran Magdalena, Urban Elżbieta, Strączko Bogumiła, Żygłowicz Bogusława, Urban Elżbieta, Zapór Zofia i pan: Kaleta Adam

14.    Ogłoszenia ……………………….

15.    Spotkania: Pn. – schola; Wt. – RRN; Czw. - KSM; Pt. – kl. VII w ramach przygotowań do bierzmowania; Sb. – ministranci starsi i lektorzy o 10:00

16.    Ogłoszenia i intencje znajdują się na tablicach ogłoszeń, na stronie internetowej parafii i w gazetce parafialnej.

17.    Msze święte:>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>