OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE III  NIEDZIELA WIELKIEGO   POSTU   4.03.2018r.

1.        Przeżywamy III niedzielę Wielkiego Postu, jest to zarazem pierwsza niedziela marca. Po każdej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu, po obecnej Mszy świętej i po sumie zmiana tajemnic różańcowych. Msze święte jeszcze o 9:00;11:00; o 16:00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i Msza święta wieczorna. Dziś po sumie Droga Krzyżowa – prowadzą panowie z Róży pw. św. Stanisława /p. Jana Nizioła/. Serdecznie zapraszamy.

2.        Msze święte w tygodniu o 7:00 i 17:00

3.        W liturgii tygodnia wspominamy:

·           Śr. – św. Perpetuy i Felicyty - Nowenna do M. B. Nieustającej Pomocy

·           Czw. -  św. Jana Bożego - modlimy się o powołania i za powołanych

·           Pt. – św. Franciszki Rzymianki – Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

·           Sb. -  świętych 40 – męczenników z Sebasty

·           N. – IV niedziela Wielkiego Postu – niedziela „Laetare” radości, druga niedziela miesiąca.

4.        W nadchodzącą niedzielę comiesięczna zbiórka na cele parafialne, z których prowadzone są remonty, konserwacje, opłacane ogrzewanie i bieżące prace w kościele, np. ławki. Prosimy o ofiarność i zrozumienie.

5.        Drogi Krzyżowe; w czwartek -  o 16:30 - dla dzieci, w piątek o 17.00 dla wszystkich. W przyszłą niedzielę prosimy o poprowadzenie Drogi Krzyżowej Różę p. Ireny Kutyna. Serdecznie zapraszamy. Droga Krzyżowa w terenie będzie odprawiona w niedzielę Palmową 25 marca. O przygotowanie rozważań prosimy panie z Ruchu Rodzin Nazaretańskich. Gorzkie Żale dziś i w przyszłą niedzielę  o godz: 16.00. Serdecznie  zapraszamy na Nabożeństwa Pasyjne, aby dobrze przeżyć Wielki Post, zwłaszcza zapraszamy dzieci i młodzież. Rodziców prosimy o dopilnowanie.

6.        Wielkopostne Rekolekcje w naszej parafii rozpoczniemy w piątek 17 marca. Spowiedź zaplanowana jest na 20 marca.

7.        Bóg zapłać za ofiary do puszek na misje „Ad Gentes” z ubiegłej niedzieli. Zebrano sumę 300 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom i wolontariuszom.

8.        Ruch Rodzin Nazaretańskich zaprasza parafian na Diecezjalny Dzień Skupienia w naszym kościele w najbliższą sobotę od 9:30, o 10:30 Msza święta.

9.        Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia.

10.    Ogłoszenia …………………………………………………

11.    Spotkanie Gimnazjalistów z kl. II  w piątek po Mszy świętej.

12.    Spotkania: pn. - schola; wt.- Ruch Rodzin Nazaretańskich; w czw.- KSM; sb - ministranci, lektorzy. Nie ma spotkania z siostrą zakonną.

13.    Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, na poniedziałek i piątek proszone są panie: Szczyrba Urszula, Teleś Marta, Mamroł Marzena, Stasiowska Grażyna, Palar Renata, Palar Marta, Palar Izabela, Sambora Renata, Bartuś Lucyna i pan Wilisowski Piotr.

14.    Zapowiedzi, ogłoszenia, intencje przeczytamy w gablotach, na stronie internetowej parafii i w gazetce parafialnej.

15.    Intencje mszalne >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>