OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V NIEDZIELA ZWYKŁA 4 LUTY 2018r.

1.        Dziś przeżywamy V niedzielę zwykłą, pierwszą niedzielę miesiąca lutego – adoracyjną. Zmiana tajemnic różańcowych.  Składka na Seminarium Duchowne. Msze św. w dniu dzisiejszym o godz: 9:00, 11:00, 17:00. W dni powszednie o godzinie 7:00 i 17:00. Dziś po Mszach świętych wystawienie Najśw. Sakramentu i między mszami w ramach 40 – godzinnego Nabożeństwa przed Wielkim Postem, po sumie wystawienie do godz: 17:00 – Nieszpory i zakończenie adoracji. Podobnie w przyszłą niedzielę.

2.         W liturgii tygodnia wspominamy:

·           Pn. – św. Agaty – poświęcamy chleb, sól i wodę.

·           Wt. – św. Pawła Miki i współbraci

·           Śr. – św. Romualda – nowenna do M.B. N.Pomocy

·           Cz. - św. Hieronima Emilianiego, św. Józefiny Baghity

·           Pt. – św. Apoloni męczennicy

·           Sb. - wsp. św. Scholastyki, dziewicy

·           N. VI niedziela zwykła - Najświętszej Maryi Panny z LourdesXXV Światowy Dzień Chorego. W tym dniu o godzinie 11:00 zostanie odprawiona Msza święta za chorych z całej parafii, również za tych odwiedzanych z racji I piątku. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu z błogosławieństwem  Lourdzkim. Prosimy o podwiezienie chorych na to specjalne nabożeństwo.

3.        W przyszłą niedzielę zbiórka na remont, renowację kościoła i ogrzewanie.

4.        W przyszłą niedzielę kontynuacja  nabożeństwa 40 – godzinnego.

5.        Dziś po Mszy wieczornej w salce katechetycznej projekcja filmu: „Przez śmiech do lepszego małżeństwa”.

6.        Dziękujemy Zespołowi „Pogórzanie” za wczorajszy śpiew kolęd podczas Mszy świętej wieczornej.

7.        Bóg zapłać za ofiary na światło siostrom z  Róży pw. św. Cecylii /p.Ireny Leśniak/ - 150 zł; z Róży pw. św. Agaty /p. Marii Sękowskiej/ - 150 zł; braciom z Róży pw. św Józefa /p. Władysława Mamroła/ - 100 zł. Równocześnie zostały zamówione  Msze św.

8.        W piątek nie ma spotkania  uczniów kl II Gimnazjum w ramach przygotowania do s. bierzmowania.

9.        Spotkania:  Wt. - Ruch Rodzin Nazaretańskich;

10.    Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Do sprzątania kościoła na poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej  prosimy panie: Maria Pliś, Zofia Krajewska, Maria Ochałek, Bożena Hołda, Barbara Boroń, Urszula Szczyrba, Agata Szczyrba, Anna Matysik, Anna Dziok, Jadwiga Kranc.

11.    Zapowiedzi, ogłoszenia, intencje mszalne wywieszone na tablicy ogłoszeń, na stronie internetowej parafii i w gazetce parafialnej.

12.    Intencje mszalne >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>.>>>

Program Adoracji – 40 - godzinnego Nabożeństwa 4.02. i 11.02 2018r.

– 7:00 – Msza Święta - adoracja do godz. 9:00

–  9:00 Msza św. i adoracja do godz. 11:00

– 10:00 - Dzieci i uczniowie Szkoły Podstawowej przychodzą na adorację na godz 10:00  i zostają na Sumę

– po Sumie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 17:00

– 12:00 – 13:00 -  ojcowie

–13:00 – 14:00 - młodzież gimnazjalna, szkół średnich, młodzież przygotowująca się do Bierzmowania oraz KSM

– 14:00 – 15:00 -  Róże Różańcowe z Bieździadki

– 15:00 – 16:00 -  Ruch Rodzin Nazaretańskich

– 16:00 – 17:00 -  Róże Różańcowe z Bieździedzy

O godz. 17:00 Nieszpory Eucharystyczne, - zakończenie adoracji, Msza św.