OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

                                                30 SIERPNIA 2020r.

 

1. Dziś XXII niedziela zwykła Msze św. w dniu dzisiejszym o godz.: 9:00, 11:00 i 17:00. Msze św. w tym tygodniu o 7:00 i o 18:00. 

2. W tym tygodniu wspominamy:

·      Czw. –Wsp. Św. Grzegorza Wielkiego

        N. – XXIII niedziela zwykła

3. We wtorek 1 września  rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Msza Św. rozpoczynająca rok szkolny odprawiona zostanie w poniedziałek 31.08. o godz. 17:00. Zapraszamy dzieci i młodzież szkolną wraz z rodzicami. 

4. Zapraszamy dzisiaj na koncert muzyki organowej, który odbędzie się w naszej świątyni po Mszy Świętęj o godz. 11:00 

5. Wprowadzamy zmianę odnośnie Nowenny do Matki Bożej Nieustajacej Pomocy.  Nowenna  będzie tylko przed Mszą Św. wieczorną. 

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piatek, sobota i niedziela miesiąca. 

7. W pierwszy piątek kolejna zmianaDo chorych udajemy się  jak zwylkle od godz.: 8:30. 

O godz. 16:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź. W tym czasie któraś z Pań z Róży Różańcowej poprowadzi Koronkę do Miłosierdzia Bożego. O godz. 17:45 ksiądz odmówi Litanię do Serca Pana Jezusa i udzieli błogosławieństwa. Potem Msza Św. 

8. W pierwszą sobotę miesiąca będziemy się modlić do Matki Bożej Fatimskiej i Niepokalanego Serca N.M.Panny. Msza św. wieczorna o godz: 18:00, po niej nabożeństwo fatimskie i procesja różańcowa wokół kościoła.

9. W niedzielę 06.09 Adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana Tajemnic Różańcowych. 

10. Z racji zagrożenia epidemicznego wszystkie spotkania grup działających w parafii nie mogą się odbywać w salce katechetycznej przy plebanii. Tak będzie aż do odwołania. LSO będzie się spotykać z Ks. w kościele. 

11. Przypominamy o obowiązku zasłaniania twarzy, zachowaniu higieny, odległości. Istnieje możliwość przyjęcia Komunii Św. na rękę. 

12. Sprawy zwiazane z Sakramentem Małżeństwa załatwiamy tylko z Ks. Proboszczem  w piątki  lub innym dniu po wcześniejszym uzgodnieniu.

13.  Dziękujemy za sprzątanie kościoła i dekorację kwiatami. Do sprzątania kościoła na poniedziałek i piątek proszone są  panie: Skocz Helena, Janik Małgorzata, Pałys Agata, Rączka Barbara, Pałys Katarzyna, Malikowski Jan, Jabłońska Zofia, Liszka Krystyna, Liszka Tadeusz, Mamot Joanna


14.         Intencje mszalne >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>