OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  XIII NIEDZIELA ZWYKŁA                                                                                        30 CZERWCA 2019r.

1.      Dziś przeżywamy XIII niedzielę zwykłą, piątą niedzielę miesiąca czerwca. Msze św. w dniu dzisiejszym o godz.  9:00, 11:00 i 17:00. Po sumie i po Mszy św. Wieczornej Nabożeństwo N.S.P.Jezusa. Dziś odpust w Błażkowej. Msze św. w tym tygodniu o 7:00 i o 18:00

2.      W tym tygodniu wspominamy:

·         Pn. – św. Ottona.

·         Wt. – M.B. Tuchowskiej – rozpoczyna się tygodniowy odpust

·         Śr. – św Tomasza Apostoła – nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

·         Czw. -  św. Elżbiety Portugalskiej – pierwszy czwartek miesiąca

·         Pt. – św. Antoniego Marii Zaccari i św. Marii Goretti – pierwszy piątek miesiąca

·         Sb. – bł Marii Teresy Ladóchowskiej  – pierwsza sobota miesiąca.

·         N. – Pierwsza  niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. wystawienie N.Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych. Odpust w Sowinie.

3.      W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek miesiąca, modlimy się o powołania kapłańskie,       zakonne i za powołanych, pierwszy piątek miesiąca, nabożeństwo do N.S. Pana Jezusa i Miłosierdzia Bożego; pierwszą sobotę miesiąca – nabożeństwao do Niep. Serca N.M.P, po mszy wieczornej Różaniec Fatimski. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4.      Spowiedź przed pierwszym piątkiem codziennie przed Mszą świętą. W piątek Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz: 15:00 i okazja do spowiedzi. Do chorych udajemy się w pierwszy piątek od godz: 8:30.

5.      Dziś zbiórka do puszek i rozprowadzanie cegiełek jako pomoc dla Caritas w prowadzeniu Ośrodka w Myczkowcach w którym odpoczywają dzieci i młodzież z uboższych rodzin  z Ukrainy. O przeprowadzenie  proszone są panie z Caritas parafialnej.

6.      W związku z wyjazdem dzieci na kolonie, obozy rodzice powinni złożyć oświadczenie do kierownictwa kolonii o umożliwienie uczestniczenia dzieci w niedzielnej Mszy św. i skorzystanie z pierwszego piątku

7.      Ogłoszenia;……….

8.       XIX Ogólnopolska  Pielgrzymka Pokutna za grzechy przeciw życiu do Tarnowca 6 lipca

9.      Pielgrzymka nauczycieli do Częstochowy 2 lipca. Chętnych prosimy o zgłoszenia.

10.  Zapisy na Pieszą Rzeszowską Pielgrzymkę do Częstochowy na plebanii, lub w zakrystii

11.  Od 8 – 12 lipca w Dębowcu odbędzie się XXXII Międzynarodowe Saletyńskie Spotkanie Młodych

12.  Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia. Gościom życzymy miłego pobytu w naszej parafii i wypoczynku.

13.  Dziękujemy za sprzątanie kościoła, na poniedziałek i piątek prosimy następujące osoby, panie: Mokrzycka Ewelina Marchewka Jadwiga, Michalec Agata, Poziemska Anna, Szczyrba Renata, Szpak Marzena, Rączka Iwona, Sypień Maria, Mamroł Urszula, Skocz Teresa.

14.  Ogłoszenia, zapowiedzi, intencje wywieszone są w gablocie ogłoszeń, na stronie internetowej parafii i w gazetce parafialnej.

15.  Intencje Mszalne >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>