OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE     

Uroczystość Świętej Trójcy 30.05.2021

1.  Dziś Msze Święte o godz. 9:00, 11:00 i 17:00. W tygodniu Msze Św. o godz. 7:00 i 18:00. W poniedziałek zakończenie Nabożeństw Majowych. Od wtorku rozpoczynamy nabożeństwa do Serca Pana Jezusa. 

2. W tym tygodniu wspominamy:

    Pon.- święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny

    Wt.- wsp. Św. Justyna

    Śr.- święto rocznicy poświęcenia kościoła katedralnego 

    Czw.- uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze Św. o godz. 7:00, 9:00 i 11:00 z procesją

    Sob.- wspomnienie Św. Bonifacego

3. W oktawie Bożego Ciała codziennie po Mszy Św. wieczornej procesja eucharystyczna. Jak w uroczystość  Bożego Ciała zapraszamy dzieci do sypania kwiatów i dzwonienia, panie do feretronów, panów do baldachimu. 

4. W tym tygodniu I czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. W niedzielę zmiana Tajemnic Różańcowych i Adoracja Najświętszego Sakramentu. Możliwość spowiedzi w piątek od godz. 17:00. W tym dniu także odwiedziny chorych od godz. 8:30 po wcześniejszym zgłoszeniu w zakrystii. 

5. W przyszłą niedzielę na Mszy Św. o godz. 13:00 dzieci z klasy III przystapią do I Komunii Św. Spowiedź dla dzieci i rodziców w sobotę o godz. 9:00. 

6. Serdecznie dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za wyczyszczenie dywanów w kościele. Bóg zapłać za ofiary na energię elektryczną  siostrom z Róży Św. Teresy/ P. Anny Matysik 100 zł i  z Róży Św. Marii Magdaleny/ P. Marii Inglot 200 zł. 

7. W kancelarii parafialnej są do odebrania poświadczenia wpłat na cele parafilane z ostatniego miesiąca i zaległe.

8. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Annę Ochałek, Annę Matysik i Eugeniusza Fundakowskiego. Wieczne odpoczywanie... 

9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W tym tygodniu na poniedziałek i piątek proszone są następujące osoby: Skocz Maria, Stasiowska Irena, Gozdecka Agnieszka, Buras Elżbieta, Matysik Halina, Urban Katarzyna, Koczaja Marta, Wojdyła Maria, Samborska Renata, Sienicka Bogusława. 
 

 Ps. Proszę aby sprzątające Panie wypisywały listę następnych i przekazywały s. Szymonie, a także o to, aby nie wyznaczać do sprzątania osób starszych i chorych...