OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  I NIEDZIELA ADWENTU 3 GRUDNIA 2017r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca grudnia, po każdej Mszy św. adoracja N.Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych. Jest to pierwsza niedziela Adwentu, który jest okresem przygotowania do Uroczystości Narodzenia Pańskiego.
  2. Msze św. w dniu dzisiejszym o godz. 9:00, 11:00 i 17:00. Msze św. w tygodniu: Godzinki o 6:30 po nich Msza św. Roratnia.Wieczorem Msza święta o godz: 17:00 Zachęcamy dzieci i młodzież naszej parafii do uczestnictwa w Mszach świętych roratnich rano, lub wieczorem gdy nie mogą. Dzieci otrzymują naklejki.  Zachęcamy dzieci, aby przychodziły do kościoła z lampionami zwłaszcza rano.
  3. W tym tygodniu wspominamy:
  • Pn. – św. Jana Damasceńskiego i św. Barbary
  • Śr. – św. Mikołaja nowenna do M.B.N. Pomocy
  • Czw. – św. Ambrożego - pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o nowe powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i za powołanych szczególnie za kleryków z naszej parafii.
  • Pt.Uroczystość Niepokalanego Poczęcia N.M.P. Msze święte o godz: 7:00; 9:00; 11:00 i 17:00 – nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego po Mszy św. o 7:00 i 17:00. Na Mszę św. o godz: 17:00 zapraszamy dzieci z klas III wraz   z rodzicami, będzie  poświęcenie i rozdanie medalików,  jako kolejny etap duchowego przygotowania do pierwszej spowiedzi i komunii św.  Ze względu na Uroczystość można spoźywać potrawy mięsne.
  • Sb. – św. Jana Diego z Guadalupe.
  • N. – Druga niedziela miesiąca grudnia. Jak w każdą II niedzielę adwentu – modlimy się za Kościół na Wschodzie. Zbiórka do puszek na ten cel. Młodzież z KSM prosimy o przeprowadzenie zbiórki.
  1. W przyszłą niedzielę jak w każdą II niedzielę miesiąca zbiórka ofiar na kontynuację prac w kościele i w parafii.
  2. Już dziś zapowiadamy, że w III niedzielę miesiąca składka będzie przeznaczona w całości dla Sióstr Serafitek posługujących w naszej parafii. W poczuciu wdzięczności starajmy się tę ich posługę wynagrodzić.
  3. Po niedzieli młodzież z kl.III Gimnazjum będzie roznosić świece wigilijne i zbierać na Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Będą posiadać zeszyty z pieczątką parafii i każdą kwotę ofiarowaną prosimy potwierdzić podpisem.
  4. Solenizantom składamy serdeczne życzenia, życząc wielu łask Bożych.
  5. Po niedzieli Pan Kościelny, a /Pan Organista – od czwartku/, będą roznosić opłatki wigilijne. Prosi się o docenienie ich pracy w posłudze dla kościoła i naszej parafii, wyrażamy to w składanych ofiarach.
  6. Ogłoszenia ………………………………..
  7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i piękną dekorację adwentową. Do sprzątania kościoła na poniedziałek i sobotę proszone są panie i panowie: Stanisław Mamroł, Danuta Palar, Krystyna Kopeć, Lidia Michlec, Czajka Rafał, Czekański Janusz, Czekańska Stanisława, Lechwar Agata, Śliż Łukasz, Śliż Elżbieta.
  8. Ogłoszenia, intencje i zapowiedzi możemy przeczytać na tablicy ogłoszeń, na stronie internetowej parafii i w gazetce parafialnej.
  9. Spotkania: Pn. - godz: 16:15 – Oaza, po Mszy św. schola; Wt. - Ruch Rodzin Nazaretańskich; Czw. – KSM; Pt. kl.II Gimn.; Sb. - godz: 8: 00. – Lektorzy, animatorzy i ministranci: 9:00. – Kandydaci; 10:00 – Kółko misyjne
  10. Intencje mszalne..............>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>