OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  IX NIEDZIELA ZWYKŁA  3 CZERWCA 2018r.

1.        Dziś przeżywamy IX niedzielę zwykłą, I niedziela miesiąca; po każdej Mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja, po sumie procesja. Zmiana Tajemnic Różańcowych. Przeżywamy Oktawę Bożego Ciała.

2.        Msze św. w dniu dzisiejszym o godz.:  9:00; o 11:00 - suma  z procesją Eucharystyczną wokół kościoła,  o 17:00. Po wieczornej Mszy świętej nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

3.        Msze św. w tym tygodniu o 7:00 i o 18:00. Procesje Eucharystyczne Oktawy B.Ciała będą do czwartku po Mszy św. wieczornej, połączone z nabożeństwem do N.Serca Jezusowego. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału. W pozostałe dni nabożeństwo do Serca P. Jezusa po Mszy św. W niedzielę po Mszy św. wieczornej.

4.        W tym tygodniu wspominamy:

·           Wt. – św. Bonifacego

·           Śr. – św. Norberta - Nowenna do M.B.Nieustającej Pomocy.

·           Czw. – bł. Michała Tomaszka i Zbigniewa Strzałkowskiego męcz. - pierwszy czwartek miesiąca -  jest to zarazem zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Błogosławieństwo dzieci, wianków i ziół. Dzień modlitw o powołania i za powołanych.

·           Pt. – św. Jadwigi Królowej - Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa –  Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

·           Sb. – św. Efrema

·           N. – bł. Bogumiła - X niedziela zwykła, druga niedziela miesiąca czerwca. Po każdej Mszy Świętej odmówimy dziesiątek różańca rozważając II tajemnicę światła.

5.        W przyszłą niedzielę jak w każdą II niedzielę miesiąca zbiórka na remonty  i konserwację kościoła. Zauważmy ile za Wasze ofiary udało się zrobić, następne prace czekają.

6.        Serdeczne podziękowania wszystkim za życzenia składane z okazji 35- lecia święceń kapłańskich. Bóg zapłać wszystkim za przygotowanie ołtarzy i dekoracje: siostrze dekorującej, rodzicom dzieci komunijnych i bierzmowanych, siostrom Serafitkom, p. Filip i sąsiadom. Bóg zapłać dzieciom komunijnym, dzieciom z DSM, dzieciom sypiącym kwiaty, dzwoniącym, strażakom, kosynierom, animatorom, lektorom, ministrantom, niosącym feretrony, sztandary, p.organiście, p. kościelnemu, szczególnie wszystkim biorącym udział w procesji. Bóg zapłać wszystkim za udział we wczorajszym Nabożeństwie Fatimskim i w procesji Oktawy Bożego Ciała. Serdecznie zapraszamy codziennie.

7.        W piątek przypada Uroczystość Najśw. Serca P.Jezusa, która znosi obowiązek wstrzemięźliwości od mięsa, czyli można zjeść mięso.

8.        Wszystkim solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia. Pielgrzymka do Matki Bożej Pocieszenia w Wieluniu, Częstochowy. Leśniowa odbędzie się w sobotę 7 lipca 2018r. Wyjazd z piątku na sobotę.

9.        Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Do sprzątania na poniedziałek i piątek prosimy następujące osoby, panie: Dobrzańska Monika, Solecka Zofia, Jurek Jadwiga, Matysik Anna, Lisowska Maria, Lisowska Stanisława, Urban Krystyna, Skocz Teresa, Pruchnik Helena, Mamroł Urszula.

10.    W piątek po Mszy świętej wieczornej spotkanie gimnazjalistów z klas VII. Obecność obowiązkowa w kościele, obrzęd przyjęcia ich w poczet kandydatów do bierzmowania, po Mszy św. spotkanie  salce.

11.    Pozostałe Spotkania: Pn.- schola; Wt - Ruch Rodzin Nazaretańskich; Czw. – KSM; Sb. godz: 9. 00. – lektorzy i animatorzy, ministranci. 10:00 - DSM i Oaza mają spotkanie z siostrą

12.    Ogłoszenia. ……………………………………………….

13.    Ogłoszenia, intencje i zapowiedzi przedmałżeńskie są wywieszone w gablotce ogłoszeń i na stronie internetowej Parafii.

14.    INTENCJE MSZALNE >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>