OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE  IV  NIEDZIELA WIELKANOCNA „DOBREGO PASTERZA” 3.05.2020r.

1.      Dziś przeżywamy  IV  Niedzielę Wielkanocną nazywaną „Niedzielą Dobrego Pasterza” która rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Otaczajmy modlitwami kapłanów rodaków, wykładowców i wychowawców Rzeszowskiego WSD, oraz kleryka z naszej parafii Tomasza, prosząc o powołania do służby Bożej.  Msze święte jeszcze o godz: 9.00; 11.00; o 16.30 Nabożeństwo majowe i Msza święta. W dni powszednie tygodnia nabożeństwa majowe o godz: 17.30 i Msza święta; w niedziele o godz: 16.30 i Msza święta. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe.

2.      W liturgii tygodnia przeżywać będziemy;

3.      Pn. – św. Floriana patrona strażaków i hutników.

4.      Wt. – św. Stanisława Kaźmierczyka

5.      Śr. – św. Apostołów Filipa i Jakuba – nowenna do M.B.Nieustającej Pomocy

6.      Czw. – pierwszy czwartek miesiąca.

7.      Pt. – św. Stanisława ze Szczepanowa Biskupa i męczennika - nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

8.      N. – V niedziela Wielkanocna – druga niedziela miesiąca

9.      Ponieważ w obecnej sytuacji nie można jeszcze przeprowadzać zbiórek na potrzeby parafii, zwracamy się z prośbą o wpłaty na konto parafialne.

10.  Solenizantom składamy serdeczne życzenia.

11.  Przypominamy, że nadal obowiązują ograniczenia w uczestniczeniu wiernych w Mszach świętych i nabożeństwach 1 osoba na 15 metrów kwadratowych, w naszym kościele do 20 osób, można uczestniczyć poza kościołem z zachowaniem odległości i oczywiście maseczek zarówno w kościele jak i poza świątynią. Nadal możemy korzystać z dyspensy księdza Biskupa Ordynariusza zwalniającej z obowiązku uczestnictwa w Mszach świętych niedzielnych i świątecznych.

12.   Bóg zapłać państwu młodym i rodzicom za sfinansowanie dekoracji i dar stołu.

13.  Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Na poniedziałek i piątek po mszy św. wieczornej prosimy: Kopeć Edward, Adamczyk Teresa, Lejkowska Władysława, Sypień Krystyna, Lejkowska Magdalena, Jedziniak Wioleta, Pitera Jadwiga, Pawłowski Zdzisław, Foryś Rafał, Zemrys Mieczysław.

14.  Spotkania nadal odwołane.

15.  Ogłoszenia, zapowiedzi i intencje znajdują się w gablotach, na stronie internetowej parafii.

16.  Intencje Mszalne >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>