OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY 29.12.2019r.

1. Przeżywamy Święto  Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Modlimy się w intencji Rodzin naszej parafii, szczególnie przeżywające trudności i zagrożone, pamietajmy również o jubilatach. Rozpoczęło się 42 spotkanie europejskie młodych we Wrocłswiu. Msze św. w dniu dzisiejszym o godz.: 9:00, 11:00, 17:00.  Msze św. w tym tygodniu; jutro o 7:00 i 17:00 we wtorek ostatni dzień Starego Roku o 7:00; 9:00 i 15:00 – nieszpory z kazaniem i Msza świeta; w Nowy Rok o 7:00; 9:00;11:00; 17:00; w pozostałe dni  o godzinie 7:00 i 17.00.
  2. W tym tygodniu wspominamy:
  • Pn. – św. Eugeniusza
  • Wt. - św. Sylwestra. Zakończenie Starego Roku 2019.
  • Śr. –Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Nowy Rok 2020. Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy
  • Czw. - św. Bazylego i Grzegorza z Nazjanzu - pierwszy czwartek miesiąca – modlimy się o powołania i za powołanych
  • Pt. – wsp. Najświętszego Imienia Jezus - Pierwszy Piątek miesiąca – Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Wsp. św. Genowefy
  • Sb. – Pierwsza Sobota miesiąca – nabożeństwo M.B. Fatimskiej i Niepokalanego Serca N.M.P.
  • N. – Pierwsza niedziela miesiaca stycznia i Nowego Roku. Msze święte o godz: 7:00; 9:00; 11:00 i 17:00. Po każdej Mszy świetej wystawienie N.Sakramentu i adoracja, zmiana Tajemnic Różańcowych.
  1. We wtorek 31 grudnia zakończenie Starego Roku 2019 w czasie Msz św. o godz: 9:00 - statystyka,  po południu o godz: 15:00 - Uroczyste Nieszpory, statystyka, po nich Msza Święta.
  2. W środę powitamy Nowy Rok 2020. Przed każdą Mszą Świętą śpiewamy Hymn do Ducha Świętego – możemy zyskać odpust zupełny.
  3. Trwa wizyta Duszpasterska kolęda. W niedzielę na sumie rozesłanie grup misyjnych.
  4. W piątek od godz. 15:00 wystawienie Najśw. Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego, w tym czasie mozliwość skorzystania z Sakramentu Pojednania. Jak w każdym miesiącu udajemy się do chorych od 8.30.
  5. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy śp. Józefa Ochałka - odmówmy Wieczne odpoczywanie……
  6. Ogłoszenia  …podziękowania…. Kolęnda ….
  7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła, dekorację kościoła. Do sprzątania kościoła na poniedziałek i piątek prosimy następujące osoby- panie: Wilisowska Maria, Kulig Halina, Krajewska Ewa, Łodzińska Krystyna, Maziarz Kazimiera, Michalec Elżbieta, Roś Maria, oraz panowie: Kulig Mieczysław, Wilk Krzysztof, Bujak Sylwester.
  8. Ogłoszenia, intencje mszalne możemy przeczytać na tablicy ogłoszeń, na stronie internetowej parafii i w gazetce parafialnej
  9. Intencje mszalne >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

KolEda – Wizyta duszpasterska  od 30.12.2019 – 5.01.2020r.

Poniedziałek 30.12.2019r od 9:00

-  ks. Katecheta – Pod Górami do p. Stanisława Mamroła

Czwartek 2.01.2020r. od 9:00

- ks. Proboszcz - Bieździadka – od p. Dziędziołów , Grabiny do mostu;

- ks. Katecheta – domy od Nawsia Kołaczyckiego strona prawa Zentki  do mostu.

Sobota 4.01.2020r. od 9:00

– ks. Proboszcz - Bieździadka Maciejoskówka w stronę kasztanów;

- ks. Katecheta - Rzeki od Sowiny

Niedziela 5.01. 2020r. od 13:00

- ks. Proboszcz – Kamieniec od p. Piętów i Kosiówka

- ks. Katecheta -  Bieździadka - od strony Lublicy lewa strona od p. Farów - do p.Biernackich.

Bardzo serdecznie prosimy o przyjazd po księdza. Starajmy się być obecni w jak największej liczbie w czasie kolędy, przypominamy o krzyżu, świeczkach wodzie święconej, Piśmie Świętym, dzieciom o zeszytach.  Ofiary z okazji kolędy składamy na tacę w kościele.