OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 29 PAŹDZIERNIKA 2017r.

1.        Dziś XXX niedziela zwykła Rocznica Poświęcenia Własnego Kościoła. Msze święte w dniu dzisiejszym o godz. 9:00, 11:00; o 16:30 – Różaniec i Msza św.

2.        W poniedziałek i wtorek o 6:30 różaniec i Msza święta, o 17:00 różaniec i Msza św. wieczorna. Od czwartku wypominki czytane będą pół godziny przed Mszą świętą połączone z rożańcem – rano o 6.30 i Msza święta ; wieczorem o 17:00 i Msza święta

3.        W tym tygodniu przeżywamy:

·         Wt. - Zakończenie Nabożeństw Różańcowych, ocena uczęszczania dzieci na różańcu.

·         Śr. - Uroczystość Wszystkich Świętych - – nowenna do M.B.N.Pomocy przed Mszą św.     o godz: 14:00.

·         Cz. – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, Dzień Zaduszny

·         Pt. – św. Marcina de Porres pierwszy piątek miesiąca, Nabożeństwo do N.S. Pana Jezusa i do Miłosierdzia Bożego.

·         Sb. – św. Karola Boromeusza – pierwsza sobota miesiąca -  nowenna o Niepokalanym Sercu N.M.P. i M.B. Fatimskiej

·         N. - św. Elżbiety – pierwsza niedziela miesiąca adoracyjna, zmiana tajemnic różańcowych.

4.        W  Uroczystość Wszystkich Świętych, Msze Święte w tym dniu o: 7:00,  9:00, 11:00 i 14:00 – z procesją na cmentarz. Zachęcamy do duchowej troski o naszych zmarłych; warunki zyskania odpustu: spowiedź, komunia święta, nawiedzenie kościoła lub cmentarza, modlitwa w intencjach Ojca Świętego i modlitwy za zmarłych, wyzbycie się przywiązania do każdego grzechu. Zyskane w ten sposób odpusty ofiarujemy za duszami w czyśćcu cierpiącymi. Od 1 – 8 XI możemy zyskać odpust zupełny, a do końca miesiąca odpust cząstkowy.

5.        Składamy kartki z wypominkami, zaznaczając miesięczne, lub roczne.

6.        Spowiedź przed Wszystkimi Świętymi w poniedziałek przed Mszą świętą, a we wtorek od 16:00.

7.         Msze święte w Dzień Zaduszny: 6:30 wypominki, różaniec i Msza święta; o 9:00 Msza święta z procesją na cmentarz, modlitwy za zmarłych; o 17:00 wypominki, różaniec i Msza święta. Prosimy wszystkich a zwłaszcza młodzież i dzieci o zachowanie ciszy i modlitewnego skupienia na cmentarzu.

8.        W czwartek po Mszy św. wieczornej wystawienie N.Sakramentu, modlitwy o powołania, po błogosławieństwie dalszy ciąg prywatnej adoracji. Serdecznie zachęcamy wszystkich chętnych.

9.        Jak w każdy pierwszy piątek odwiedzamy chorych - od 8:30. Zachęcamy dzieci i młodzież do spowiedzi świętej, codzienie pół godziny przed Mszą Święta.W pierwszy piątek o godz. 15:00 wystawienie Najśw. Sakramentu i Koronka do Mił. Bożego, okazja do spowiedzi kto nie był.

10.    Kurs kamerzystów i fotografów liturgicznych od 7 - 10.XI w Instytucie Teologicznym w Rzeszowie.

11.  Przypominamy że w Uroczystość Wszystkich Świętych, przy cmentarzu komunalnym w Bieździedzy odbędzie się kwesta, na rzecz odnowy i konserwacji Kościoła parafialnego i dalszych prac w kościele i w parafii.

12.    Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Do sprzątania kościoła w poniedziałek i piątek prosimy panie: Ochałek Wiktoria, Ochałek Krystyna, Kulig Alicja, Dziok Zofia, Maziarz Ewa, Maziarz Mariola, Sarnecka Elżbieta, Szczyrba Maria, Gozdecka Agnieszka, Lejkowska Maria.

13.    Spotkania: pn. godz: 16:15 – Oaza; schola po Mszy św.; wt. - Ruch Rodzin Nazaretańskich; czw. – KSM; sb.  godz: 8. 00. – Lektorzy i animatorzy, ministranci: 9.00. – kandydaci; 10:00 - kólko misyjne.

14.  Do nabycia kalendarze rolnicze w wersji książkowej po 20 zł

15.    Ogłoszenia i ntencje przeczytamy na tablicy ogłoszeń, na stronie internetowej parafii, oraz w gazetce parafialnej.

16.    Msze święte w tygodniu >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>