OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  XIII NIEDZIELA ZWYKŁA  28 CZERWCA 2020r.

1.        Dziś przeżywamy XIII niedzielę zwykłą, czwarta niedzielę miesiąca czerwca. Msze św. w dniu dzisiejszym o godz.  9:00, 11:00 i 17:00. Po Mszy św. Wieczornej Nabożeństwo N.S.P.Jezusa Msze św. w tym tygodniu o 7:00 i o 18:00, po mszy św. wieczornej nabożeństwo doNajśw. Serca Pana Jezusa w pn. i wt. Dziś przeżywamy parafialną Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej 27 uczniów kl. III Szkoły Podstawowej w Bieździedzy.

2.        W tym tygodniu wspominamy:

·         Pn. – Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła – jest to święto kościelne zniesione przez państwo. Msze św. w tym dniu o godz: 7:00; 9:00; 11:00 i o 18:00. Składka przeznaczona na „świetopietrze”odsyłana do Kurii Diecezjalnej. Zapraszamy do wspólnego świętowania,

·         Wt. – wsp. pierwszych męczenników Kościoła Rzymskiego

·         Śr. – św Ottona – nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

·         Czw. -  M. B. Tuchowskiej – rozpoczyna się tygodniowy odpust - pierwszy czwatek

·         Pt. – św. Tomasza Apostoła – pierwszy piątek miesiąca

·         Sb. – św. Elżbiety Portugalskiejpierwsza sobota miesiąca.

·         N. – Pierwsza  niedziela miesiąca lipca. Po każdej Mszy św. wystawienie N.Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych. Odpust w Sowinie.

3.        W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek miesiąca, modlimy się o powołania kapłańskie             i zakonne i za powołanych, pierwszy piątek miesiąca, nabożeństwo do N.S.Pana Jezusa i Miłosierdzia Bożego; pierwszą sobotę miesiąca – nabożeństwao do N.Serca N.M.P, po Mszy wieczornej Różaniec Fatimski. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

4.        W środę uczniowie kl. VIII przyjęli Sakrament Bierzmowania.

5.        Spowiedź przed pierwszym piątkiem codziennie przed Mszą świętą. W piątek nabożeństwo  do Miłosierdzia Bożego o godz: 15:00 i okazja do spowiedzi. Do chorych udajemy się w pierwszy piątek od godz: 8:30.

6.        Od 8 – 10 lipca w Dębowcu odbędzie się XXXIII Saletyńskie Spotkanie Młodych. Szczegóły na stronie internetowej Księży Saletynów.

7.        Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia. Gościom życzymy miłego pobytu w naszej parafii i wypoczynku. W przyszłą niedzielę 5 lipca będzie prowadzona zbiórka do puszek jako pomoc dla powodzian.

8.        Pan Bartłomiej Ochałek serdecznie dziękuje uczciwemu znalazcy jego telefonu komórkowego którą zagubił w ubiegłą niedzielę.

9.        Bóg zapłać ks. katechecie Jakubowi i zorganizowanym przez niego chłopakom z KSM’u: Patrykowi Mazarzowi, Tomaszowi Wilisowskiemu oraz Danielowi i Sebastionwi Krajewskim  za przeprowadzenie akcji powodziowej w salce katechetycznej, po zalaniu jej przez ulewę, wczorajszą

10.    Dzisiaj o godz: 15:00 pogrzeb śp. +Wojciecha Kosiby. Odmówmy wieczne………..

11.    Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Do sprzątania kościoła na poniedziałek i piątek prosimy, panie: Ochałek Maria, Stasiowska Agata, Szeląg Sylwia, Stasiowska Janina, Stasiowska Eugenia, Ozga Teresa, Niklewicz Teresa, oraz panowie: Lechwar Eugeniusz, Stasiowski Piotr, Niklewicz Władysław.

12.    Ogłoszenia …………………….

13.    Ogłoszenia i intencje wywieszone są w gablocie ogłoszeń i na stronie internetowej parafii

14.    Intencje Mszalne >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>