OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  XXX NIEDZIELA ZWYKŁA  27 PAŹDZIERNIKA 2019r.

1.      Dziś XXX niedziela zwykła Rocznica Poświęcenia Własnego Kościoła. Msze święte w dniu dzisiejszym o godz. 9:00, 11:00; o 16:30 – Różaniec i Msza św.

2.      W poniedziałek, wtorek i środę, czwartek o 6:30 różaniec i Msza święta, o 17:00 różaniec i Msza św. wieczorna. Od soboty czytane będą wypominki pół godziny przed Mszą świętą połączone z rożańcem – rano o 6.30 i Msza święta ; wieczorem o 17:00 i Msza święta

3.      W tym tygodniu przeżywamy:

·         Pn. – św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza – odpust w parafii Dabrówka – Gamrat, suma odpustowa z procesją o godz: 11:00.

·         Śr. – nowenna do M.B.N.Pomocy połączona z różańcem

·         Pt.  - Uroczystość Wszystkich Świętych – pierwszy piątek miesiaca Nabożeństwo do N.S. Pana Jezusa i do Miłosierdzia Bożego.

·         Sb.Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, Dzień Zaduszny – pierwsza sobota miesiąca, nabożeństwo do M.B.Fatimskiej i Niepokalanego Serca Matki Bożej.

·         N. – św. Marcina de Porres  – XXXI niedziela zwykła, pierwsza niedziela miesiąca adoracyjna, zmiana tajemnic różańcowych..

4.      W przyszły wtorek 29 października o godz: 10:00  w naszym kościele  odbędzie się organizowany jest przez GOK, oraz  Parafię Koncert Pieśni Maryjnej. Co roku odbywał się pod koniec maja, w tym roku teraz. Serdecznie zapraszamy chętnych do zaprezentowania swoich zdolności i talentu.

5.      W  Uroczystość Wszystkich Świętych, Msze Święte o: 7:00,  9:00, 11:00 i 14:00    z procesją na cmentarz. Zachęcamy do duchowej troski o naszych zmarłych; warunki zyskania odpustu: spowiedź, komunia święta, nawiedzenie kościoła lub cmentarza, modlitwa w intencjach Ojca Świętego i modlitwy za zmarłych, wyzbycie się przywiązania do każdego grzechu. Zyskane w ten sposób odpusty ofiarujemy za duszami w czyśćcu cierpiącymi. Od 1 – 8 XI możemy zyskać odpust zupełny, a do końca miesiąca odpust cząstkowy.

6.      Składamy kartki z wypominkami, do skrzynki umieszczonej przy ołtarzu św. Józefa zaznaczając miesięczne, lub roczne.

7.      Spowiedź przed Wszystkimi Świętymi przed Mszą świętą, a w czwartek dodatkowo od 16:00.

8.       Msze święte w Dzień Zaduszny: 6:30 różaniec za zmarłych i Msza święta; o 9:00 Msza święta z procesją na cmentarz, modlitwy za zmarłych; o 17:00  różaniec wypominki, i Msza święta. Prosimy wszystkich a zwłaszcza młodzież i dzieci o zachowanie ciszy i modlitewnego skupienia na cmentarzu.

9.      Jak w każdy miesiąc odwiedzamy chorych wyjątkowo w sobotę od – 11:00. Ze względu na Mszę świętą i procesję w Dzień Zaduszny.

10.  Solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia

11.  Bóg zapłać Państwu Młodym i rodzinom za dar stołu.

12.  W minionym tygodniu pożegnalismy śp. +Jana Palara – wieczne odpoczywanie……….

13.  Przypominamy że w Uroczystość Wszystkich Świętych, przy cmentarzu komunalnym w Bieździedzy odbędzie się kwesta, na rzecz odnowy i konserwacji kościoła parafialnego i dalszych prac w kościele i w parafii.

14.         Dziękujemy za dekorację i sprzątanie kościoła. Do sprzątania kościoła w poniedziałek i czwartek prosimy panie: Fundakowska Lesława, Krawczyk Genowefa, Lechwar Krystyna, Lechwar Bogusława, Wrona Teresa, Dziędzioł Magdalena, Czajka Dorota, Baran Anna, Bartnik Maria, Maciejowska Marzena.

15.         Spotkania: pn.– schola po Mszy św.; wt. - Ruch Rodzin Nazaretańskich – spotkanie z Biblią;

16.         Ogłoszenia……… kalendarze misyjne ścienne………………

17.  Ogłoszenia i intencje przeczytamy na tablicy ogłoszeń, na stronie internetowej parafii, oraz w gazetce parafialnej.

18.  Msze święte w tygodniu >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>