OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  - XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

27 WRZEŚNIA 2020r.
 
 
1. Dziś XXVI niedziela zwykła Msze św. w dniu dzisiejszym o godz.: 9:00, 11:00 i 17:00. Msze św. w tym tygodniu o godz.7:00 i o 18:00 ( zmiana godziny nastąpi od przyszłego tygodnia) 

2. W tym tygodniu wspominamy:

Pn. - św. Wacława
Wt. - św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
Śr.- św. Hieronima
Czw.- św. Teresy od Dzieciątka Jezus
Pt.- św. Aniołów Stróżów
 
3. Dzisiaj zbieramy ofiary do puszek na pomoc uchodźcom na wyspie Lesbos.
 
4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiaca października. 
 
5. W czwartek rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe. Różaniec będzie odmawiany w tym tygodniu o godz. 17:30, a w niedzielę po Mszy Św. wieczorowej. Proszę, aby w Nabożeństwach Różańcowych uczestniczyli kandydaci do Bierzmowania kl.7 i 8 oraz dzieci przygotowujace się do Pierwszej Komunii Św. W czwartek po Mszy Św. wieczorowej spotkanie w kościele dla kandydatów do Bierzmowania- obecność obowiązkowa. 

6. Z racji epidemii nie będzie losowania figurki Matki Bożej. 

7. W piątek odwiedziny chorych od godz. 8:30 tylko w nagłych przypadkach, po uprzednim zgłoszeniu w zakrystii do czwartku włącznie. Dzieje się tak z racji nasilenia epidemii. 

8. W piątek spowiedź od godz. 16:30. 

9. W sobotę Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryii po Mszy Św. o godz. 18:00 bez procesji. 

10. W przyszłą niedzielę zmiana Tajemnic Różańcowych. 

11. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na cele diecezjalne. 

12Bardzo proszę o zgłaszanie się do kancelarii parafialnej odnośnie zaległych Mszy Św. Najlepiej po Mszy Św. wieczornej. 

13. Zachęcam do licznego udziału w śpiewie Godzinek ku czci NMP przed Mszą Św. poranną. 

14. Nie zapomnijmy o zabraniu głosu w naszym sondażu parafialnym. W razie pozytywnego rozstrzygnięcia nie będzie dodatkowej składki oprócz tego co było do tej pory. 
 
13. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i dekorację kwiatami. Do sprzątania kościoła na poniedziałek i piątek proszone są  następujące osoby: Konieczna Ewa, Hendzel Maria, Kaleta Genowefa, Kulig Eugeniusz, Jachym Małgorzata, Foryś Alicja, Hanych Maria, Liszka Jadwiga, Pierzchała Anna, Wójtowicz Maria .