OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE     

XIII Niedziela Zwykła 27.06.2021 

 

1.  Dziś Msze Święte o godz. 9:00, 11:00, 17:00. W tygodniu Msze Św. o godz. 7:00 i 18:00. Nabożeństwa czerwcowe po Mszy Św. wieczornej.   

2. W tym tygodniu wspominamy: 

      Pn.- wsp. św. Ireneusza biskupa i męczennika

      Wt.- urocz. św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze Św. o godz. 7:00, 9:00, 11:00 i 17:00. 

      Śr.- wsp. pierwszych świętych pierwszych męczenników Kościoła Rzymskiego

     Sob.- święto św. Tomasza Apostoła

3. Z cegiełek rozprowadzanych na wypoczynek wakacyjny dzieci z ubogich rodzin w parafii zebrano 720 zł. Szkolne Koło  Caritas przekazało na ten cel 400 zł. Bóg zapłać!

4.  W związku z pożarem, który w minioną sobotę wyrządził ogromne zniszczenia w Nowej Białej k. Nowego Targu (spłonęło ponad 40 budynków) -  w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św.  będzie przeprowadzana zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym. Przed rokiem inne diecezje pomagały poszkodowanym w powodzi z naszego terenu; teraz my okażmy solidarność z ofiarami pożaru. Rzeszowska Caritas już przekazałana ten cel 50 tyś. zł. Proszę Panie z Caritas o pomoc w zbiórce. 

5.  W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek, sobota i niedziela miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 17:00 a rano od godz. 8:30 odwiedzimy chorych  po wcześniejszym zapisaniu w zakrystii. W sobotę Nabożeństwo fatimskie z procesją po Mszy Św. o godz. 18:00, a w niedzielę Adoracja Najśw. Sakramentu i zmiana Tajemnic Różańcowych. 

6. Do tej pory nikt z rodziny śp. Anny Jedziniak nie wyraził swojej woli odnośnie zaległych intencji. Proszę, aby to uczynić jak najszybciej. 

7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W tym tygodniu na poniedziałek i piątek proszone są następujące osoby: Fundakowska Barbara, Fundakowska Joanna, Stasiowska Agata, Ochałek Maria, Szeląg Sylwia, Miętus Gertruda, Liszka Krystyna, Lechwar Eugeniusz, Stasiowska Stanisława, Stasiowska Wioletta.

  Ps. Proszę aby sprzątające Panie wypisywały listę następnych i przekazywały s. Szymonie, a także o to, aby nie wyznaczać do sprzątania osób starszych i chorych...