OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  XXI NIEDZIELA ZWYKŁA  26 SIERPNIA 2018r.

1.      Dziś XXI niedziela zwykła. w Kościele Polskim obchodzimy Uroczystość M.B. Częstochowskiej. W Katedrze w Rzeszowie dzień diecezjalnego dziękczynienia za plony. Modlimy się o Boże błogosławieństwo dla rolników. Msze św. w dniu dzisiejszym o godz. 9:00, 11:00 i 17:00. Msze św. w tym tygodniu o 7:00 i o 18:00. Dziś odpust w Lublicy

2.      W  tygodniu wspominamy:

·         Pn. – św. Monikę

·         Wt. – św. Augustyna

·         Śr. – wsp. męczeństwa św. Jana Chrzciciela

·         Sb. - św. Bronisławę – pierwsza sobota miesiąca, czcimy M.B. Fatimską i Niepokalane Serce N.M.P

·         N. – XXII niedziela zwykła, pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy św. Adoracja N.S. Zmiana tajemnic różańcowych.      Dożynki na Jasnej Górze.

3.      Już dziś zapowiadamy, że w przyszły poniedziałek 3 września  rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Zachęcamy do spowiedzi.

4.      Nabożeństwa w tygodniu: w środę Nowenna do M.B.N.Pomocy, w czwartek modlitwy o powołania i za powołanych, w piątek Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

5.      Solenizantom składamy serdeczne życzenia, gościom życzymy miłych wspomnień z pobytu w naszej parafii.

6.      Bóg zapłać siostrze Marcelinie i rodzicom za ornat ufundowany dla parafii i za dar stołu, oraz państwu młodym i rodzicom za dar stołu, jubilatom za piękny bukiet kwiatów ofiarowany do kościoła..

7.      W sobotę po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do M.B.Fatimskiej i procesja różańcowa. Serdecznie zapraszamy na wspólną modlitwę. O poprowadzenie rozważań prosimy Ruch Rodzin Nazaretańskich

8.      Dziękujemy za sprzątanie kościoła i dekorację kwiatami. Do sprzątania kościoła na poniedziałek i piątek prosimy  panie: Kolbusz Bernadettę, Kowalską Anetę, Matysik Jdwigę, Wlisowską Anetę, Kaleta Monikę, Urban Danutę, Lisowską Stanisławę, Winiarską Krystynę, oraz panów: Ochałek Bartłomieja i Składanowskiego Michała.

9.      Biskup rzeszowski Jan Wątroba zaprasza wszystkich młodych na 4. edycję Diecezjalnych Dni Młodych. W tym roku spotykamy się od 30 sierpnia do 1 września (czwartek do soboty) w Parku Papieskim przy Katedrze Rzeszowskiej, aby wspólnie przeżywać swoją młodość  i cieszyć się sobą. Przez kolejne trzy dni będziemy wspólnie się poznawać, modlić się i odpoczywać. Zapisy i więcej informacji na stronie www.zbuta.rzeszow.pl, u ks. Jakuba Lorenca wikariusza, oraz u kleryka Tomasza.

10.  Decyzją ks. Bpa  Ordynariusza od piątku w naszej parafii posługuje jako wikariusz ks. mgr Jakub Lorenc nowowyświęcony kapłan neopresbiter. Jest to jego pierwsza placówka, starajmy się z nim współpracować, pomagać i kontynuować dotychczasowe duszpasterstwo. Tak jak ks. Dawid będzie pracował w szkole z KSM, LSO. Wspierajmy Go naszymi modlitwami

11.  Intencje, ogłoszenia dostepne są w gablotach, na stronie internetowej i na kserokopiach.

12.  Intencje mszalne >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>