OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 26.07.2015r

1.      Przeżywamy XVII niedzielę zwykłą ostanią niedzielę  w lipcu. Msze święte o godz: 9:00;11:00; i 17:00. Dziś odpust w parafii Kołaczyce, ku czci św. Anny Suma o godz: 11:30. Msze święte w tygodniu o godz: 7:00 i 18:00. W sierpniu starajmy się żyś w trzeźwości, jest to miesiąc bogaty w wydarzenia religijne i pariotyczne

2.      W liturgii tygodnia wspominamy:

·         Pn. – św. Joachima

·         Wt. – św. Sarbeliusza Makhluf

·         Śr. - św. Marty

·         Czw. - św. Piotra Chryzologa

·         Pt. - św. Ignacego z Loyoli

·         Sb. – św. Alfonsa Marię Liguoriego – pierwsza sobota miesiąca

·         N. – św. Euzebiusza z Vercelli.– Pierwsza niedziela miesiąca sierpnia, adoracja N.Sakramentu po  Mszy św., zmiana Tajemnic Rożańcowych.

3.      W tym tygodniu przypada - jutro 106 Rocznica wybuchu I – szej Wojny Światowej, modlimy się za Ojczyznę;  w sobotę 1.08 - 61 Rocznica Wybuchu Powstana Warszawskiego.

4.      Dziś poświęcenie wszelkich pojazdów. Serdeczna prośba o ofiary do puszek z racji poświęcenia pojazdów, akcja „Miva” zachęca do ofiary 1 grosz za przejechany szczęśliwie kilometr. Kwota przeznaczona będzie na zakup samochodów dla misjonarzy.

5.      Wszystkim solenizantom życzymy wielu łask Bożych i pomocy świętych patronów, a gościom miłego pobytu w naszej parafii.

6.      Bóg zapłać Państwu Młodym i rodzicom za sfinansowanie dekoracji i dar stołu.

7.      Bóg zapłać p. Stasiowskiemu za skoszenie trawy. Gdyby ktoś potrzebował trawę prosimy o kontkt.

8.      Nabożeństwa w tygodniu: - w środę - Nowenna do M.B.Nieustającej Pomocy; w piątek nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego; w sobotę  do Matki Bożej Fatimskiej i Niepokalanego Serca N.M.P. Po Mszy św. wieczornej Różaniec Fatimski i procesja różańcowa wokół kościoła. Serdecznie zapraszaamy do wspólnej modlitwy.

9.      Dziękujemy za sprzątanie kościoła i dekorację kwiatami. Do sprzatania na  pn. i pt. proszone są panie:  Solecka Zofia, Kranc Halina, Tobiasz Irena, Buczyńska Barbara, Szafraniec Katarzyna, Kaleta Maria, Buczyńska Krystyna, Szczerba Renata, Poziemska Anna i pan Szafraniec Mieczysław.

10.  Komunikaty…………………….

11.  Zapowiedzi wywieszone są w gablotach, na stronie internetowej parafii i w gazetce parafialnej.

12.  Intencje mszalne >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>