OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  III NIEDZIELA ZWYKŁA  26 STYCZEŃ 2020r.

1.      Przeżywamy III niedzielę zwykłą, ostatnią niedzielę miesiąca stycznia. Dziś obchodzimy Światowy Dzień Trędowatych, módlmy się w ich intencji. Przeżywamy Niedzielę Słowa Bożego.

2.       Msze św. w dniu dzisiejszym o godz.  9:00, 11:00, 17:00;Msze św. w tym tygodniu: o godzinie 7:00 i 17:00

3.      W liturgii tygodnia wspominamy:

·        Pn. – św. Anieli Merici i bł. Jerzego Matulewicza

·        Wt. - św Tomasza z Akwinu

·        Śr. – bł. Bolesławy Lament - nowenna do M.B.N.Pomocy

·        Cz. – bł. Bronisława Markiewicza

·        Pt. – św. Jana Bosko – Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

·        Sb. – Pierwsza sobota miesiąca nabożeństwo do M.B.Fatimskiej i Niepokalanego Serca N.M.Panny.

·        N. - Święto  Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej – Światowy dzień życia konsekrowanego. Modlimy się również za siostry Serafitki pracujące w naszej parafii - jest to również pierwsza niedziela miesiąca. Będzie odczytany List Przewodniczącego Instytutu Życia Konsekrowanego i adoracja. Poświęcenie gromnic na każdej Mszy świętej. Zmiana tajemnic Różańcowych. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona  na klasztory kontemplacyjne w diecezji, zaś z 9 lutego na cele diecezjalne.

4.      Jak było zapowiadane o godz: 10:15 w naszym kościele śpiewamy kolędy, serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, zaś o godz: 15:15 w Sali Gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Bieździedzy ponowny występ Zespołu „Pogórzanie” z weselem pogórzańskim.

5.      Siostrom z Róży pw. św. Zofii serdeczne podziękowanie za ofiarę na światło140zł.; oraz braciom z Róż pw. św. Jerzego za ofiarę na światło 150 zł. Bóg zapłać.

6.      W niedzielę 2 lutego rozdanie książeczek  dzieciom z klasy III S.P. w czasie mszy św. o godzinie 11:00. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.

7.      Wszystkim solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia, wielu łask Bożych, a gościom życzymy miłych wspomnień z pobytu w naszej parafii.

8.      Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Do sprzątania na poniedziałek i piątek po Mszy świętej wieczornej  prosimy panie: Górczany Genowefa, Krajewska Anna, Surdel Teresa, Strugała Halina, Harko Stanisława, Żygłowicz Bernadetta, Fundakowska Renata, Mamroł Krystyna, Krajewska Jadwiga, Palar Teresa.

9.      Spotkania: Pn. -schola; Wt. – Ruch Rodzin Nazaretańskich,  spotkanie z Biblią; Czw. – KSM; Sb – 10:00 ministranci.

10.  Ogłoszenia Komunikat Krajowej Izby Kominiarskiej……żywność……..

11.  Ogłoszenia, zapowiedzi i intencje przeczytamy na tablicy ogłoszeń, na stronie internetowej i w gazetce parafialnej.

12.  Intencje mszalne >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>