OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA                                    UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA  25 LISTOPADA 2018r.

1.      Dziś przeżywamy XXXIV niedzielę zwykłą, Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, ostatnia niedziela obecnego Roku Liturgicznego. Po każdej Mszy Świętej  wystawienie Najświętszego Sakramentu i akt uznania Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Za udział w nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.  Jest to także święto patronalne Akcji Katolickiej i KSM-u. Główne Uroczystości w Katedrze Rzeszowskiej. Dziś odpust w Gogołowie.

2.      Msze św. w dniu dzisiejszym o godz. 9:00, 11:00 i 16:30 wypominki i Różaniec za zmarłych i Msza św. W tygodniu do piątku wypominki i różaniec o 6:30 po nich Msza św. Wieczorem o 17:00 wypominki, różaniec i Msza święta. W adwencie Godzinki o 6:30 po nich Msza św. Roratnia, wieczorem Msza święta o godz: 17:00. Zachęcamy dzieci i młodzież naszej parafii do uczestnictwa w Mszach świętych roratnich szczególnie rano, lub wieczorem. Prosimy o postaranie się o lampiony z którymi przychodzimy do kościoła.

3.      W tym tygodniu wspominamy:

·         Śr. – Nowenna do M.B.N. Pomocy

·         Czw. - modlimy się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne i za powołanych.

·         Pt. - św. Andrzeja Apostoła

·         Sb. - bł. Rafała Chylińskiego - pierwsza sobota miesiąca nabożeństwo do M.B.Fatimskiej i Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

·         N. – bł. Rafała Chylińskiego – pierwsza niedziela miesiąca grudnia – pierwsza niedziela adwentu.  Po każdej Mszy świętej adoracja N.Sakramentu i zmiana tajemnic Różańcowych.

4.      Ks. kan Marek Płaziński proboszcz z Sowiny składa serdeczne Bózg zaplać za złożoną ofiarę na składkę z ubiegłej niedzieli, która wynosi 4210 zł.

5.      Już dziś zapowiadamy, że składka na wynagrodzenie za posługę sióstr Serafitek w naszej parafii będzie zbierana 16 grudnia w III niedzielę miesiąca.

6.      Pan kościelny i pan organista informują że jak co roku po pierwszj niedzieli adwentu będą odwiedzać parafian z opłatkami. Złożona ofiara jest wyrazem wdzięczności i podziękowania za ich posługę

7.      W zakrystii do nabycia kalendarze rolnicze w cenie 20 zł.

8.      Solenizantom składamy serdeczne życzenia, życząc wielu łask Bożych.

9.      Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, dekorację. Do sprzątania kościoła na poniedziałek i piątek proszone są następujące osoby: panie: Maziarz Ewa, Maziarz Mariola, Maziarz Elżbieta, Sarnecka Elżbieta, Szczyrba Maria, Gozdecka Agnieszka, Lejkowska Maria, Jędrzejczyk Anna, Włodarczyk Ewa, Wilisowska Bogusława.

10.  Spotkania: pn: - schola po Mszy św.; wt. - Ruch Rodzin Nazaretańskich; Czw – KSM; pt. – klasy III G; sb. – ministranci, Kółko misyjne ma swoje spotkania w szkole.

11.  Ogłoszenia …………………….

12.  Ogłoszenia i intencje możemy przeczytać na tablicy ogłoszeń, na stronie internetowej parafii i w gazetce parafialnej.

13.  Intencje mszalne..............>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>