OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  XXI NIEDZIELA ZWYKŁA  25 SIERPNIA 2019r.

1.        Dziś XXI niedziela zwykła. W Katedrze w Rzeszowie dzień diecezjalnego dziękczynienia za plony. Modlimy się o Boże błogosławieństwo dla rolników. Msze św. w dniu dzisiejszym o godz.: 9:00, 11:00 i 17:00. Msze św. w tym tygodniu o 7:00 i o 18:00.

2.        W tym tygodniu wspominamy:

·      Pn. – Uroczystość N.M.P.Częstochowskiej Odpust w Lublicy suma o godz: 11:00

·      Wt. – św. Moniki

·      Śr. - św. Augustyna

·      Czw. – męczeństwo św. Jana Chrzciciela

·      Pt. – św. Małgorzaty

·      N. – XXII niedziela zwykła – pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu. Zmiana tajemnic różańcowych po obecnej Mszy świętej i po sumie.

3.        Już dziś zapowiadamy, że w przyszły poniedziałek 2 września  rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Zachęcamy do spowiedzi przed rozpoczęciem roku szkolnego, a zarazem przed pierwszym piątkiem

4.        Nabożeństwa w tygodniu: w środę Nowenna do M.B.N. Pomocy, w czwartek modlitwy o powołania i za powołanych, w piątek Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

5.        Solenizantom składamy serdeczne życzenia, gościom życzymy miłych wspomnień z pobytu w naszej parafii.

6.        Można nabyć książkę p. Mateusza Lechwara pt:”Architektura i Sztuka Kościoła pw. Świętej Trójcy w Bieździedzy”.

7.        Dziękujemy za sprzątanie kościoła i dekorację kwiatami. Do sprzątania kościoła na poniedziałek i piątek proszone są  panie: Lisowska Stanisława, Winiarska Krystyna, Kuryj Jadwiga, Urban Danuta, Kaleta Grażyna, Warchoł Irena, Maguda Lucyna, Kaleta Monika, Wilisowska Aneta, Wilisowska Małgorzata.

8.        Intencje, ogłoszenia dostepne są w gablotach, na stronie internetowej parafii i w gazetce parafialnej.

9.        Intencje mszalne >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>