XVII Niedziela Zwykła
25.07.2021

1.  Dziś Msze Święte o godz. 9:00, 11:00, 17:00 . W tygodniu Msze Św. o godz. 7:00 i 18:00.
2. W tym tygodniu wspominamy:
      Pon. – wsp. św. Joachima i Anny – rodziców NMP
      Czw. -  wsp. św. Marty, Marii i Łazarza
       Sob. - wsp. św. Ignacego Loyoli

3. Bóg zapłać za zbiórkę do puszek na Katolickie Radio VIA. Zebraliśmy 1420,50 zł.
4.  W naszej parafii gościmy drugi turnus Oazy, II stopień ONŻ. Życzymy im owocnych rekolekcji witając w naszej parafii.
5. Dziś wspomnienie Św. Krzysztofa. Tradycyjnie po Mszach Świętych poświęcamy pojazdy do puszek przy poświęceniu, zbierane będą ofiary na zakup środków transportu dla misjonarzy.
6. Następna Niedziela jest pierwszą niedzielą sierpnia. Po każdej Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu.
7. Serdeczne Bóg zapłać parze młodej za ufundowanie dekoracji Kościoła.
8. W tym tygodniu do Pana odeszli z naszej parafii śp. Bronisława Krajewska oraz posługująca w naszej parafii śp. s. Kinga. Pogrzeb śp. Bronisławy Krajewskiej odbędzie się 27.07.2021r. (wtorek) o godz. 14:00. Pół godziny wcześniej różaniec w intencji zmarłej.
9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W tym tygodniu na poniedziałek i piątek proszone są następujące osoby: Kołeczek Elżbieta, Solecka Zofia, Kranc Halina, Tobiasz Waldemar, Buczyńska Barbara, Szafraniec Mieczysław, Szafraniec Katarzyna, Wajda Halina, Rusin Renata, Suchodolska-Strach Ewa.

Ps. Proszę aby sprzątające Panie wypisywały listę następnych i przekazywały s. Szymonie, a także o to, aby nie wyznaczać do sprzątania osób starszych i chorych...