OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE     

IV Niedziela Wielkanocy 25.04.2021 r. 

1.  Dziś Msze Święte o godz. 9:00, 11:00 i 17:00 W tygodniu Msze Św. o godz. 7:00 i 18:00. 

2. W tym tygodniu wspominamy:

    Czw- św. Katarzynę ze Sieny

3. We wtorek o godz. 16:00 J.E. Ks. Bp Edward Białogłowski udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży naszej parafii. Spowiedź dla bierzmowanych w poniedziałek od godz. 17:00.  

4. W środę rozpoczynamy Triduum do Św. Józefa a w przyszłą niedzielę dokonamy Aktu Zawierzenia naszej parafii opiece Św. Józefa. 

5. W sobotę rozpoczynamy Nabożeństwa majowe. Jest to I sobota miesiąca, Nabożeństwo z Litanią, Różańcem i rozważaniem po Mszy Św. wieczornej wraz z procesją. Nabożeństwa Majowe w naszej parafii będą codziennie po Mszy Św. wieczorowej. 

6. W przyszłą niedzielę zmiana Tajemnic Różańcowych.
 
7. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary na energię elektryczną z Róży Św. Maksymiliana P. Jana Mamroł 150 zł, z Róży Św. Jerzego P. Jerzego Czajki 150 zł i z Róży Św. Marty P. Zofii Czajka 150 zł. 
 
7. Odnośnie dzierżawy pól uprawnych i pastwisk  zgłosiły się 2 osoby i 1 zrezygnowała ( z racji wysokiej opłaty, co jest nieprawdą, bo opłaty nie było żadnej). Z tymi osobami podpiszemy stosowne umowy.  W związku z tym sprawa jest jasna i zakończona. Użytkowanie bez umowy jest nielegalne i w złej wierze. 
 
8. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Jadwigę Fundakowską. Wieczne odpoczywanie...
 
9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła,  Bierzmowanym i ich rodzinom za przybranie i udekorowanie  kwiatami kościoła W tym tygodniu na poniedziałek i piątek proszone są rodziny młodzieży, która przyjmie we wtorek Sakrament Bierzmowania. Na następny tydzień posiadam listę osób sprzątających.
 
10. Dni krzyżowe według tradycji wypadają w tygodniu przed uroczystością Wniebowstąpienia, czyli po przyszłej niedzieli. Za tydzień będzie ogłoszenie jak to zorganizujemy.