OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VIII NIEDZIELA  ZWYKŁA 24 LUTY 2019r.

1.        Dziś IV niedziela lutego ostatnia, VII niedziela zwykła. Dziś kolejna niedziela adoracyjna przed Wielkim Postem, adoracja po każdej Mszy świętej, zakończenie nieszporami eucharystycznymi o godz: 16:30. Serdecznie zapraszamy. Msze św. w dniu dzisiejszym o godz. 9:00,  11:00,  17:00. W tygodniu Msze św. o godz: 7:00 i 17:00;

2.        W liturgii tygodnia:

·         Śr. – nowenna do M.B.Nieustającej Pomocy

·         Czw. – św. Romana pustelnika  - modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne i za powołanych do służby Bożej.

·         Pt. – św. Albina – pierwszy piątek miesiąca marca - nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa i do Bożego Miłosierdzia. 1 marca przypada Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Pamiętajmy o nich w modlitwie.

·         Sb. – nabożeństwo do M.B. Fatimskiej i do Niepokalanego Serca N.M.P.

·         N. - Pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja i zmiana tajemnic Różańcowych, Adoracja trwa do nastepnej Mszy świętej w ramach 40 – godzinnego nabożeństwa przed Wielkim Postem

3.        Trwają prace remontowe na plebanii, następnym etapem będzie remont dachu na stodole, ponieważ jest tam dużo materiałów pozostałych z poprzednich lat.

4.        W tym tygodniu przeżywamy pierwszy piątek i sobotę miesiąca marca. W piątek o godz. 15:00 wystawienie Najśw.  Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego. W tym czasie możliwość skorzystania z Sakramentu Pojednania. Do chorych udajemy się od godz.: 8:30. Z racji pierwszego piątku miesiąca, zachęcamy dzieci i młodzież do skorzystania ze spowiedzi świętej, codziennie pół godziny przed Mszą Świętą i w czasie wystawienia w pierwszy piątek. Prosimy przychodzić do spowiedzi w tygodniu.

5.        W czwartek 28 lutego o godz: 15:30 w Lublicy kandydaci do Bierzmowania z klas VIII i III Gimnazjum mają spotkanie z Delegatem ks. Biskupa, Wizytatorem katechetycznym. Obecność obowiązkowa. Serdecznie zapraszamy również Rodziców.

6.        Dziękujemy za troskę o kościół. Do sprzątania kościoła na poniedziałek i piątek po Mszy św. wieczornej  prosimy panie: Raś Magdalena, Smalara Agnieszka, Ochałek Maria, Pliś Maria, Krajewska Zofia, Hołda Bożena, Szczyrba Urszula, Szczyrba Agata, Smalara Maria i pan Ochałek Andrzej.

7.        Spotkania:; Wt. - Ruch Rodzin Nazaretańskich; Śr.- schola; Czw. – KSM; Sb.  godz: 10.00. –  ministranci.

8.        Ogłoszenia …………………………………………………….

9.        Intencje, ogłoszenia i zapowiedzi przeczytamy na tablicach ogłoszeń, na stronie internetowej parafii i w gazetce parafialnej.

Intencje mszalne >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Program Adoracji – 40 godzinnego Nabożeństwa 24.02 i 3.03.2019r.

·         7:00 - Msza święta - Adoracja do godz. 9:00

·         9:00 - Msza św. i Adoracja do godz. 11:00

·         10:00 - Dzieci przedszkolne i uczniowie Szkoły Podstawowej i pozostają na Sumę

·         po Sumie Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 17:00