OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  XXV NIEDZIELA ZWYKŁA  23 WRZEŚNIA 2018r.

1.        Dziś XXV niedziela zwykła przedostatnia miesiąca września. Msze św. w dniu dzisiejszym o godz: 9:00, 11:00 i 17:00. Msze św. w tym tygodniu o 7:00 i o 18:00.

2.        W tym tygodniu wspominamy:

·         Wt. – św. Władysława z Gielniowa

·         Śr. – św. Kosmy i Damiana

·         Czw. – św. Wincentego a`Paulo

·         Pt. – św. Wacława

·         Sb. – św. Archaniołów Michała Gabriela i Rafała

·         N. – św. Hieronima, XXVI niedziela zwykła, ostatnia miesiąca.

3.        W minioną niedzielę złożyliśmy ofiary do puszek na Radio „VIA”, złożona suma wynosi 800 zł., Bóg zapłać ofiarodawcom i paniom zbierającym.

4.        Już dziś zapowiadamy, że nasza parafia przeżywać będzie peregrynację relikwi św. Stanisława Kostki w dniach 8 – 9 października. Szczegółowy program podamy w przyszłą niedzielę.

5.        Od 1.X  rozpoczniemy nabożeństwa Różańcowe. Zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież. Rodziców i dziadków prosimy o zachętę swoich pociech do tego nabożeństwa i danie dobrego przykładu. Nabożeństwa Różańcowe będą codziennie rano przed mszą świętą o godz: 6:30 i wieczorem o godz: 17:00. W niedzielę o 16:30, bezpośrednio po Nabożeństwie Msza Święta.

6.        W czasie nabożeństw będziemy losować figurkę MATKI BOŻEJ, która gościć będzie do następnego dnia w rodzinie wylosowanego dziecka.

7.        Nabożeństwa w tygodniu w środę – nowenna do M.B.N.Pomocy, w piątek do Miłosierdzia Bożego.

8.        Bóg zapłać państwu młodym i rodzicom za dar stołu, i kwiaty.

9.        Wszystkim solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia, życząc opieki świętych patronów.

10.    W przyszłą ostatnią niedzielę miesiąca składka będzie przeznaczona na ośrodek „Caritas” w Myczkowcach, serdeczna prośba o ofiarność.

11.    Dziękujemy za troskę o czystość  kościoła i dekorację kwiatami.  Do sprzątania kościoła na poniedziałek i piątek prosimy  panie: Adamczyk Teresa, Sypień Krystyna, Lejkowska Władysława, Lejkowska Magdalena, Jedziniak Wioletta, Foryś Stefania, Zemrys Agnieszka, Pitera Jadwiga, oraz panowie: Kopeć Edward i Pawłowski Zdzisław.

12.    Spotkania: Pn. – schola; Wt. – RRN – spotkanie biblijne; Czw. - KSM; Pt – kl. VII w ramach przygotowań do bierzmowania; Sb. – ministranci starsi i lektorzy o 10:

13.    Ogłoszenia ……………………………….

14.    Intencje, ogłoszenia wywieszone w gablotach, na stronie internetowej i w gazetce parafialnej.

15.    Intencje mszalne >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>