OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA

22 Listopad 2020 r.
 
 
1.  Msze św. w dniu dzisiejszym o godz.: 9:00, 11:00 i 17:00.  Msze św. w tym tygodniu o godz.7:00 i o 17:00  W miesiącu listopadzie modlimy się za zmarłych czytając wypominki i odmawiając różaniec codziennie po wieczorowej Mszy Św. 
 
2. W tym tygodniu wspominamy:
 
Wt.- wsp. św. Andrzeja Dung- Lac i towarzyszy
 
3. Za tydzień I niedziela Adwentu. Tradycyjnie Caritas naszej diecezji przekazuje świece na stół wigilijny: małe w cenie 5 zł, duże w cenie 12 zł. Ofiary ze sprzedaży przeznaczone będą na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Z racji obecnej sytuacji zmieniona zostanie forma rozprowadzania. 

4. Panowie Kościelny i Organista składają sedeczne podziękowania za życzliwe przyjęcie i ofiary. W Waszych intencjach zostały przez nich zamówione Msze Święte. Bóg zapłać!
 
5.  Osoby, które zarezerwowały termin na przyjęcie Sakramentu Małżeństwa w przyszłym roku proszone są o kontakt telefoniczny: tel. 502 699 713. Pamiętajmy, że protokół ślubny spisujemy najpóźniej 3 miesiące przed datą ślubu.
 
6.  Z zaległych Mszy Świętych starszych niż z roku 2020 pozostało 86 intencji. Z woli rodzin zmarłych mają być przekazane dla Ks. Andrzeja Urbana i Ks. Adama Lechwara. Uczynię to w najbliższym czasie.  
 
7. W minionym tygodniu na cele parafialne złożyło ofiarę 8 osób, na łączną kwotę 390 zł. Bóg zapłać! Przypominam, że są do odebrania w kancelarii potwierdzenia wpłat. 
 
8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i dekorację kwiatami. W tym tygodniu na poniedziałek i piątek proszone są następujące osoby: PT. Szczerba Helena, Skocz Andrzej, Fundakowska Lesława, Krawczyk Genowefa, Lechwar Krystyna, Lechwar Bogusława, Wrona Teresa, Dzięcioł Magdalena, Czajka Dorota, Baran Anna.