OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  XXV NIEDZIELA ZWYKŁA 22 WRZEŚNIA 2019r.

1.      Dziś XXV niedziela zwykła przedostania miesiąca września. Msze św. w dniu dzisiejszym o godz. 9:00, 11:00 i 17:00. Msze św. w tygodniu o 7:00 i o 18:00.

2.      W tym tygodniu wspominamy:

·         Pn. – św. Ojca Pio

·         Śr. – bł. Władysława z Gielniowa

·         Czw. – św. Kosmy i Damiana

·         Pt. – św. Wincentego a`Paulo

·         Sb. – św. Wacława

·         N. – św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała – ostania niedziela miesiąca

3.      Serdeczne podziękowanie, za zebrane ofiary do puszek na „Radio Via”, zebrana suma wynosi 345 zł., Bóg zapłac ofiadodawcom i zbierającym.

4.      We  wtorek 1 października rozpoczniemy Nabożeństwa Różańcowe. Zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież. Rodziców i dziadków prosimy o zachęcanie swoich pociech do tego nabożeństwa i danie dobrego przykładu

5.      Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia, wielu łask Bożych.pamietajmy o s. Wincencie katechetce.

6.      Nabożeństwa w tygodniu: w środę nowenna do M.B.Nieustającej Pomocy przed Mszą świętą; w piątek do Miłosierdzia Bożego po Mszy świętej.

7.      Państwu młodym i rodzicom dziękujemy za sfinansowanie dekoracji kwiatowej w kościele.

8.      Dziękujemy za sprzątanie kościoła i dekorację kwiatami.  Do sprzątania kościoła na poniedziałek i piątek proszone są  panie: Wójtowicz Aneta, Wójtowicz Maria, Pierzchała Anna, Kaleta Genowefa, Kulig Anna, Jachym Małgorzata, Osika Bronisława, Aksamit Maria, Korzeń Teresa, Dzwonkowska Maria.

9.      Ogłoszenia ………………………………

10.  Spotkania: Pn. – schola; Wt.– Ruch Rodzin Nazaretańskich;  Czw.– KSM; - Pt. – kl. VII po Mszy wieczornej; Sb – o 10:00  ministranci i lektorzy.

11.  Ogłoszenia wywieszone w gablocie i na stronie inetrnetowej parafii i w gazetce parafialnej.

12.  Intencje mszalne >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>