OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  XXI NIEDZIELA ZWYKŁA

23 SIERPNIA 2020r.

1.        Dziś XXI niedziela zwykła Msze św. w dniu dzisiejszym o godz.: 9:00, 11:00 i 17:00. Msze św. w tym tygodniu o 7:00 i o 18:00.

2.        W tym tygodniu wspominamy:

·      Pn. – św. Bartłomieja Apostoła,

·      Śr. - Uroczystość N.M.P.Częstochowskiej Odpust w Lublicy suma o godz: 11:00,

·      Czw. – św. Moniki,

·      Pt. – św. Augustyna  św. Małgorzaty,

·      Sob. – męczeństwo św. Jana Chrzciciela,

·      N. – XXII niedziela zwykła

3.        Już dziś zapowiadamy, że w przyszły wtorek 1 września  rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Zachęcamy do spowiedzi przed rozpoczęciem roku szkolnego, a zarazem przed pierwszym piątkiem.

4.        Witamy nowego księdza proboszcza Zbigniewa Preiznera. Życzymu mu Bożego błogosławieństwa i wielu sił do pracy duszpasterskiej.

5.        W następną Niedzielę zapraszamy na koncert muzyki organowej, który odbędzie się po Mszy Świętęj o godz. 11:00 (rozpoczęcie ok. godz. 12:00). Będą prezentowane utwory takich autorów jak: J.S. Bach, D.Zipoli, M.Sawa oraz utwory własne wykonawców i improwizacje. Za kontuarem organów zasiądą: Maciej Ochwat, Bartosz Walczak, Tomasz Urban, Stanisław Jachym. Serdecznie zapraszamy! Naprawdę warto!

6.        Ks. Proboszcz Jan zaprasza na odpust w Lublicy. Tradycyjnie dołączamy się do pielgrzymki z Kołaczyc.

7.        Dziękujemy za sprzątanie kościoła i dekorację kwiatami. Do sprzątania kościoła na poniedziałek i piątek proszone są  panie: Jadwiga Szpak, Jadwiga Fundakowska, Stanisław Warchoł, Agata Brzeżowska, Teresa Buczyńska, Małogrzata Sypień, Madej Urszula oraz panów: Janusz Jurek, Matysik Bogdan, Rzemiński Zbigniew Rzemiński.

8.        Zmarła nasza parafianka Józefa Biernacka, w jej intencji odmówmy: Wieczny odpoczynek…

Intencje, ogłoszenia, ogłoszenia dostepne są w gablotach, na stronie internetowej parafii i w gazetce parafialnej. Ks. Robert Bielecki odprawia Msze Święte za śp. Wiktorię Aksamit. Lista intencji została przekazana rodzinie i wywieszona w gablocie.

9.        Intencje mszalne >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>