OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE  IV  NIEDZIELA WIELKANOCNA „DOBREGO PASTERZA” 22.04.2018

1.        Dziś przeżywamy  IV  Niedzielę Wielkanocną nazywaną „Niedzielą Dobrego Pasterza” która rozpoczyna tydzień modlitw o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Msze św. w dniu dzisiejszym o godz. 9:00, 11:00 i 17:00.  Msze św. w tygodniu codziennie o godz. 7:00 i o 18:00

2.        W liturgii tygodnia przeżywać będziemy;

·           Pn. – Uroczystość św. Wojciecha Bpa i męcz. Patrona Polski

·           Wt. – wsp. św Jerzego

·           Śr. – św. Marka Ewangelisty

·           Czw. – M.B. Dobrej Rady

·            Pt. – św. Zyty

·           Sb. – św. Piotra Chanela i św. Ludwika Marii de Montfort

·           N. – św. Katarzyny Sieneńskiej - V niedziela Wielkanocna, ostatnia niedziela miesiąca kwietnia

3.        Serdeczne podziękowanie wszystkim parafianom, którzy w ubiegłą niedzielę w kościele na tacę złożyli ofiary na pomoc rodzinie Ochałków, którzy ucierpieli z powodu pożaru. Złożona suma wynosi 7367 zł, 60 gr, została wpłacona na konto pomocowe założone w BS Kołaczyce. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

4.        Panie z Koła Gospodyń Wiejskich i sąsiedzi z Równi zebrali na pomoc rodzinie Ochałków sumę 15197zł. Organizatorzy zbiórki serdecznie dziękują wszystkim ofiarodawcom.

5.        Bóg zapłać za ofiary na światło z Róży p. Ludwiki Maczuga – 100zł.

6.        W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb śp. + Jana Roś. W jego intencji odmówmy: Wieczne odpoczywanie ……..

7.        W przyszłą niedzielę o godz: 14:00 spotkanie  Rady Parafialnej na plebanii.

8.        Solenizantom składamy serdeczne życzenia.

9.        Już dziś zapowiadamy, że za dwa tygodnie w niedzielę 6 maja o godz: 11:00 przeżywać będziemy wraz z uczniami klasy III  i ich rodzicami Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej; a klasy IV Szkoły Podstawowej będą przeżywać Pierwszą Rocznicę Komunii Świętej 3 maja o godz: 11:00. Zaś 8 maja naszą parafię odwiedzi Ks. Biskup Edward Białogłowski, który udzieli uczniom klas III Gimnazjum Sakramentu Bierzmowania, odwiedzi szkołę, Siostry Zakonne i ich Przedszkole, zechce się spotkać z przedstawicielami parafii, Radą Parafialną i innymi Grupami Apostolskimi. Szczegółowy program będzie podany.

10.    Bóg zapłać Państwu Młodym i rodzicom za dar stołu.

11.    Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Do sprzątania na poniedziałek i piątek po mszy św. wieczornej proszone są panie: Ochałek Maria, Niklewicz Józefa, Szeląg Sylwia, Stasiowska Agata, Stasiowska Wioletta, Stasiowska Anna, Frączek Zofia, Ozga Teresa, Niklewicz Teresa i pan: Eugeniusz Lechwar.

12.    Spotkania komunijne: klasa III - wtorek, czwartek i piątek o godz: 16:00. Klasa IV w środę o godz: 17:00 i pozostają na Mszy świętej, podobnie klasa III.

13.    Spotkania: Pn.- schola; Wt - Ruch Rodzin Nazaretańskich - spotkanie z Biblią, czytanie i refleksja nad słowem Bożym, Czw. – KSM; Pt. - po mszy świętej wieczornej zebranie Gimnazjalistów z kl. III w salce katechetycznej.Sb. godz: 9. 00. – lektorzy i animatorzy, ministranci. 10:00 - DSM i Oaza mają spotkanie z siostrą. Koło Misyjne ma swoje spotkania w czwartki w szkole o 12:30.

14.    Ogłoszenia ……………………………………………

15.    Zapowiedzi, intencje  i ogłoszenia są wywieszone w gablotach ogłoszeń, na stronie internetowej parafii i w gazetce parafialnej.

16.    Intencje mszalne >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>