OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE          Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata  21.11.2021   

 1.  Msze Św. w dni powszednie  o godz.  7:00 i 17:00 a po nich modlitwa za zmarłych (wypominki).

 2. W tym tygodniu wspominamy:  
      Pn.-  wsp. Św. Cecylii
       Śr.- wsp. Św. Andrzeja Dung- Lac i towarzyszy                          
3. Dzisiaj po wszystkich Mszach Św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i Akt Poświęcenia. Za udział w nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. 
4. Dzisiaj decyzją Abp Stanisława Gądeckiego, ogólnopolska zbiórka do puszek  na rzecz ludności zgromadzonej na granicy białorusko-polskiej. Dziękuję Paniom z Caritas za pomoc w zbiórce.
5. W przyszłą niedzielę początek  Adwentu i nowego Roku Liturgicznego. Proszę dzieci o przygotowanie lampionów na Roraty. Tradycyjnie Caritas naszej diecezji będzie rozprowadzać świece na stół wigilijny: małe w cenie 6 zł, duże w cenie 15 zł. Ofiary ze sprzedaży przeznaczone będą na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Caritas przekazuje także torby miłosierdzia, które są wystawione koło Św. Józefa. Proszę o zabranie, wypełnienie produktami i przyniesienie do kościoła. Zostaną przekazane potrzebującym. 
6. Od dzisiaj rozpoczynamy całoroczną modlitwę za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych. Dziękujemy za pamięć o bliskich zmarłych i złożone ofiary. 
7. Na cele parafii zebrano  3.100 zł. Bóg zapłać za ofiarność. 
8Panowie Organista i Kościelny składają sedeczne podziękowania za życzliwe przyjęcie i ofiary. W Waszych intencjach zostały przez nich zamówione Msze Święte. Bóg zapłać!
10. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W tym tygodniu na poniedziałek i piątek proszone są następujące osoby: Czernicka Mariola, Bartnik Małgorzata, Kępa Monika, Kaleta Anna, Biernacka Bożena, Szpak Bogusława, Szpak Barbara, Kaleta Justyna, Sienicka Patrycja, Krawczyk Genowefa. 

  Ps. Proszę aby sprzątające Panie wypisywały listę następnych i przekazywały s. Szymonie, a także o to, aby nie wyznaczać do sprzątania osób starszych i chorych...