OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XII NIEDZIELA ZWYKŁA 21 CZERWCA 2020r.

1.        Dziś przeżywamy XII niedzielę zwykłą, III niedzielę miesiąca czerwca. Modlimy się za zmarłych wypominanych. Msze święte o godz: 9:00, 11:00 i 17:00. Po wieczornej Mszy świętej nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

2.        Msze św. w tygodniu o godz: 7:00 i  18:00 / z wyjątkiem środy/ - po wieczornej Mszy świętej nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa, połączone z nabożeństwami tygodnia.

3.        W liturgii tygodnia wspominamy:

·                Pn. – św. męcz. Jana Fiszera i Tomasza Morre`a, oraz św. Paulina z Noli

·                Śr. – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela – nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy

·                Czw. – bł. Doroty z Mątowów – modlitwa o powołania.

·                Pt. -  św. Zygmunta Gorazdowskiego - Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

·                Sb. – wsp. N.M.P Nieustającej Pomocy. Odpust w Parafii Błażkowa suma o godz: 11:00. wsp.św. Cyryla Aleksandryjskiego.

·                N. – XIII – niedz. zwykła, ostatnia niedziela miesiąca czerwca. Wsp. św. Ireneusza.

4.        W tym tygodniu przeżywać będziemy wraz z młodzieżą kl. VIII bierzmowanie które przyjmą w środę 24 czerwca w kościele w Lublicy o godzinie 18:00.  Dlatego w środę nowenna do M.B.Nieustającej Pomocy będzie odprawiona o godz: 16:30, a Msza święta bezpośrednio po nowennie.  Za zmianę ze względu na bierzmowanie przepraszamy.

5.        W nadchodzącym tygodniu uczniowie klasy III przystapią wraz z rodzicami do pierwszej spowiedzi świętej w sobotę o godzinie: 9:00, a w niedzielę o godzinie 11:00 przyjmą pierwszą komunię świętą.

6.        Serdeczne podziękowanie za złożone ofiary na prace przy kościele i w parafii w ubiegłą niedzielę. Zebrana suma wynosi: 12210zł. Bóg zapłać ofiarodawcom i zbierającym. Bóg zapłać za ofiary wpłacane na konto parafii, lub złożone do kopert w czasie gdy zbiórki nie były przeprowadzane, suma tych ofiar wynosi  5625zł .

7.        Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy uczestniczyli w nabożeństwach i procesjach  Oktawy Bożego Ciała, ks. katechecie, siostrom zakonnym pomagającym w procesji, dzieciom i ich rodzicom, Bóg zapłać noszącym feretrony, sztandary i baldachim, służbie liturgicznej, p. organiście , p. kościelnemu, oraz wszystkim za wszystko Bóg zapłać. Cukierki  zostały zakupione z funduszy parafii, część ofiarował p. Stasiowski za co serdecznie Mu dziękujemy.

8.        Ogłoszenia;……….

9.        Wszystkim solenizantom i solenizantkom składamy serdeczne życzenia. Gościom życzymy miłego pobytu w naszej parafii i wypoczynku.

10.    Według informacji prawdopodobnie w tym roku będziemy gościć Oazę Nowego Życia w dniach od 17. 07 – 2.08. 2020r.

11.    Dziękujemy za sprzątanie kościoła i dekorację kwiatami. Do sprzątania kościoła na poniedziałek po Mszy wieczornej i w czwartek od godz: 9:00 w porozumieniu  z siostrą Szymoną prosimy rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

12.    Ogłoszenia, intencje i zapowiedzi przeczytamy w gablotach ogłoszeń, na stronie internetowej parafii i w gazetce parafialnej.

13.    Intencje Mszalne >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>