OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE  III  NIEDZIELA ZWYKŁA 21.01.2018r.

 

1.        Przeżywamy  III niedzielę zwykłą w ciągu roku, III niedziela miesiąca. Trwa tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Wszystkie Kościoły chrześcijańskie modlą się za siebie. Msze święte jeszcze o godz: 9.00;11.00 i 17.00. W tygodniu Msze święte codziennie o godz.:7.00 i 17.00.

2.        W tygodniu przeżywamy:

·           Pn. – św. Wincentego Pallottiego

·           Wt. – wsp. św. Wincentego Lewoniuka i towarzyszy męczęnników z Pratulina

·           Śr. – wsp. św. Franciszka Salezego

·           Cz. – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła

·           Pt. – wsp. św. Tymoteusza i Tytusa

·           Sb. – wsp. bł. Jerzego Matulewicza

·           N. – wsp. św. Tomasza z Akwinu - IV ostatnia niedziela stycznia

3.        Trwa okres przedpościa zwany zapustami, czekamy na ferie szkolne.

4.        Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na kontynuację prac w kosciele i w parafii, oraz na ogrzewanie kościoła. Zebrana suma wynosi 7920 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom i zbierającym.

5.        Bóg zapłać za ofiary na światło: siostrom z Róży pw. św. Agnieszki /p. Doroty Osika/ 150 zł i siostrom z Róży pw. św. Zofii /p.Anny Pierzchła/ 100 zł.

6.        Bóg zapłać p. Markowi Hendzlowi za wykonanie i zamocowanie zadaszenia nad wejściem do zakrystii i do plebanii. Pozostało zadaszenie nad wejściem do kancelarii.

7.        W środę po Mszy świętej wieczornej siostra Łukasza zaprasza na spotkanie wszystkich, którzy zgłosili się do kolędowania w niedzielę 28 stycznia o 10:15. Chętnych prosimy o przybycie.

8.        Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia wielu łask Bożych, gościom życzymy miłego pobytu. Dziś w szczególny sposób pamiętajmy o babciach i dziadziach z okazji ich święta. W ich intencji odmówmy: Pod Twoją obronę ……

9.        Ogłoszenia ……………………………………………………

10.    Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Do sprzątania na poniedziałek i piątek proszone są:  panie: Strugała Maria, Kulig Danuta, Kulig Agnieszka, Reczek Maria, Dziędzioł Elżbieta, Ochałek Wiesława, Kaszycka Irena, Stasiowska Elżbieta, Krajewska Stanisława, Urban Danuta.

11.    Spotkania: Pn. godz: 16:00 – schola; Wt. - Ruch Rodzin Nazaretańskich; Czw. – KSM; Pt. – kl. VII; Sb.  godz: 9. 00. – lektorzy i animatorzy: 11.00. – Koło Misyjne i Oaza

12.    Intencje mszalne >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>