OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 20 PAŹDZIERNIKA 2019r.

1.      Dziś XXIX niedziela zwykła, misyjna, trzecia niedziela miesiąca, modlimy się za zmarłych wypominanych. Dziś liczenie wiernych uczestniczących w Mszach Świętych i przyjmujących komunię świętą. Składka przeznaczona na misje.

2.      Msze św. w dniu dzisiejszym o godz: 9.00, 11.00 i o 16.30 – Różaniec i Msza św. Msze św. w tym tygodniu o 6:30 i o 17:00 – Różaniec i Msza św. Serdecznie zapraszamy, na nabożeństwa różańcowe dzieci nie tylko młodsze, ale i starsze, szkoły średnie w miarę wolnego czasu i dorosłych. Zapraszamy Róże Różańcowe, aby odważnie włączały się w odmawianie różańca przez poprowadzenie nabożeństwa.

3.      W liturgii tygodnia wspominamy:

·         Pn. – bł. Jakuba Strzemię

·         Wt. - Świętego Jana Pawła II Papieża,

·         Śr. – św. Józefa Bilczewskiego i św. Jana Kapistrana – nowenna do M.B.N.Pomocy

·         Czw. – bł. Jana Balickiego i św. Antoniego Marii Clareta

·         Pt. –  nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

·         Sb. – bł. Celiny Borzęckiej

·         N. - XXX niedziela zwykła, IV i ostatnia miesiąca. Rocznica poświęcenia kościoła własnego.

4.      Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na prace przy kościele. Zebrana kwota wynosi: 7710 zł. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom, oraz przeprowadzajacym tę zbiórkę.

5.      Zachęcamy do pomocy misjom przez zakup ciasteczek rozprowadzanych przez dzieci z Koła Misyjnego wraz z Siostrą Katechetką.

6.      Jak było zapowiadane 1 listopada przy cmentarzu komunalnym w Bieździedzy będzie przeprowadzona kwesta do puszek z przeznaczeniem na dalsze prace renowacyjne w naszym parafialnym kościele. Serdecznie prosimy o ofiarność. Równocześnie zapraszamy chętnych do pomocy w przeprowadzeniu tej kwesty. Prosimy o zgłoszenia do Radnyh Parafialnych.

7.      Serdeczne podziękowania wolontariuszom zbierającym do puszek w Dzień Papieski na Fundusz  Stypendialny. Złożona została suma 920,36zł. Bóg zapłać.

8.      Decyzja ks. Biskupa Ordynariusza ks. mgr Jakub Lorenc nasz katecheta został mianowany dekalnym duszpasterzem młodzieży. Życzymy mu wiele łask Bożych w tej posłudze.

9.      Bóg zaplać  Państwu Młodym i rodzicom za dar stołu.

10.  Bóg zapłać wszystkim biorącym udział w uroczystościach parafialnych w Różańcu fatimskim: ks. katechecie, młodzieży, zwłaszcza strażakom za zapewnienie bezpieczeństwa, bioracym udział w odpuście: Kosynierom, paniom niosącym feretrony, LSO, ks. katechecie, siostrom, dekoratorce, p. organiście, p. kościelnemu, a zwłaszcza Wam Drodzy Parafianie. Dziękujęmy za dekorację kwiatami i sprzątanie kościoła. Do sprzatania na poniedziałek i piątek prosimy panie: Mamroł Maria, Biernacka Teresa, Biernacka Bożena, Szpak Bogumiła, Szpak Barbara, Michalec Maria, Fic Teresa, Kurpińska Maria, Szczerba Helena i pan: Skocz Andrzej.

11.  Są do pobrania kartki na wypominki, wyłożone w zakrystii i na ołtarzach bocznych. Prosimy nazwiska zmarłych pisać czytelnie najlepiej drukowanymi literami, zaznaczając na kartce które wypominki są roczne, lub miesięczne, (roczne czytamy cały rok w III niedzielę miesiąca, tak jak dziś; jednorazowe czytamy przez cały miesiąc listopad).

12.  Solenizantom składamy serdeczne życzenia wielu łask Bożych i opieki świętych patronów.

13.  Spotkania: Pn. – schola; Wt. – RRN; Śr. - kandydaci: Czw. - KSM; Pt. – kl. VII w ramach przygotowania do bierzmowania;

14.  Ogłoszenia ……………….nie zapomnijmy o zmianie czasu………..

15.  Ogłoszenia i intencje można przeczytać na tablicy ogłoszeń, na stronie inetrnetowej parafii i w gazetce parafialnej.

16.  Intencje Mszy świętych >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

* Wyłącznie do użytku wewnętrznego