OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  - XXV NIEDZIELA ZWYKŁA
20 WRZEŚNIA 2020r.

1. Dziś XXV niedziela zwykła Msze św. w dniu dzisiejszym o godz.: 9:00, 11:00 i 17:00. Msze św. w tym tygodniu o godz.7:00 i o 18:00.

2. W tym tygodniu wspominamy:
Pn. – Święto Mateusza Apostoła i Ewangelisty
Śr.- wspomnienie Św. o. Pio

3. Dzisiaj zbieramy ofiary do puszek na Katolickie Radio Via.

4. Decyzją KEP w przyszłą niedzielę będziemy zbierać ofiary do puszek na rzecz uchodzców z wyspy Lesbos.

5. W ubiegłą niedzielę zebrano i wpłacono na konto prafialne 6070 zł, Bóg zapłać za waszą ofiarność. Bóg zapłać także za ofiarę 100 zł na światło z róży p. Józefy Kuryj.

6. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp.+ Antoni Ochałek i śp. + Maria SikoraWieczne odpoczywanie...

7.  Z racji ogromnej ilości zaległych Mszy Św. pogrzebowych bardzo proszę przedstawicieli rodziny o zgłoszenie się do kancelarii parafialnej i przedstawienie woli odnośnie tej sytuacji. Jako, że Msze Św. nie mogą zalegać tak długo po upływie miesiąca od dnia dzisiejszego, najstarsze zostaną przekazane za poświadczeniem do Sanktuarium w Dukli, Dębowca lub Księżom.

8. Fundacja Życie i Rodzina prosi o podpisy odnośnie zakazu marszów LGBT na ulicach polskich miast. Od poniedziałku jest możliwość złożenia podpisu wraz z adresem i peselem na liście w zakrystii.

9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i dekorację kwiatami. Do sprzątania kościoła na poniedziałek i piątek proszone są  następujące osoby: Stasiowska Grażyna, Zapór Sylwia, Filip Zofia, Raś Ewa, Biernacka Iwona, Dzwonkowska Maria, Aksamit Kazimierz, Szczyrba Dorota, Osika Bronisława, Przepiórka Krystyna.