OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE  II  NIEDZIELA ZWYKŁA 20.01.2019r.

 

1.        Przeżywamy  II niedzielę zwykłą w ciągu roku, III niedzielę miesiąca, III niedzielę roku. Modliliśmy się za zmarłych wypominanych. Msze święte dziś jeszcze o godz: 9:00;11:00 i 17:00 – ta Msza świeta będzie odprawiana w języku łacińskim. W tygodniu Msze święte codziennie o godz.:7:00 i 17:00.

2.        W tygodniu przeżywamy:

·           Pn. – św. Agnieszki

·           Wt. - św. Wincentego Pallottiego

·           Śr. – wsp. św. Wincentego Lewoniuka i towarzyszy męczęnników z Pratulina

·           Cz. – wsp. św. Franciszka Salezego

·           Pt. – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła

·           Sb. – wsp. św. Tymoteusza i Tytusa

·           N. – wsp. bł. Jerzego Matulewicza - IV ostatnia niedziela stycznia

3.        Od piątku trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Wszystkie Kościoły chrześcijańskie modlą się za siebie. Dołączmy i my do tej modlitwy, aby jedność zapanowała w całym Kościele, w naszej parafii, w naszych rodzinach i w naszej Ojczyźnie. Wczoraj rozpoczęły się Światowe Dni Młodzieży w Panamie, módlmy się za młodzież chrześcijańską całego świata, aby młodzi trwali przy Chrystusie.

4.        Trwa okres przedpościa zwany zapustami, czekamy na ferie szkolne.

5.        Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na kontynuację prac w kościele i w parafii, oraz na ogrzewanie kościoła. Zebrana suma wynosi 8740 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom i zbierającym.

6.        Dzieci z grupy misyjnej wraz z Siostrami i Rodzicami serdecznie dziękują za ofiary złożone na misje z okazji kolędowania. Zebrana suma wynosi 7000 zł. Bóg zapłać. Ta suma podzielona zostanie na połowę i przeznaczona na pomoc misjom prowadzonym przez naszą Rzeszowską Diecezję, a druga część na pomoc misjom prowadzonym przez Siostry Serafitki./ w Boliwi pracuje siostra Daria/.

7.        Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia wielu łask Bożych, gościom życzymy miłego pobytu w naszej parafii.

8.        Jutro  w szczególny sposób pamiętajmy o babciach, a we wtorek o dziadziach z okazji ich święta. W ich intencji odmówmy: Pod Twoją obronę ……

9.        Przypominamy i zachęcamy do kolędowania w naszym kościele w przyszłą niedzielę, początek o godzinie 10:15. Serdecznie zapraszamy. Zapisy chętnych przyjmuje siostra Wincenta.

10.    Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za miłą atmosferę w czasie wizyty duszpasterskiej, Bóg zapłać za ofiarność.

11.    Ogłoszenia ……………………………………………………

12.    Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Do sprzątania na poniedziałek i piątek proszone są panie: Żmuda Maria, Gozdecka Elżbieta, Maziarz Mariola, Binkowicz Urszula, Lechwar Dorota, Wilisowska Lidia, Ochałek Teresa, Mężyk Ewa, Ochałek Maria, Dybaś Grażyna.

13.    Spotkania: Pn. – schola; Wt. - Ruch Rodzin Nazaretańskich; Czw. – KSM; Pt. – kl. VIII i III Gimnazjum, nabożeństwo w kościele, przynoszą z sobą notatniki, zapraszam również rodziców.; Sb.  godz: 10:00. – ministranci młodsi.

14.    Intencje mszalne >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>