OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE  XXII  NIEDZIELA ZWYKŁA

2 WRZEŚNIA  2018 r.

1.        Dziś XXII niedziela zwykła pierwsza niedziela miesiąca września. Po mszach świętych wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu. Po prymarii i sumie zmiany tajemnic różańcowych. Składka przeznaczona na Seminarium Duchowne

2.        Msze święte w dniu dzisiejszym o godz: 9.00;11.00;17.00

3.        Msze święte w tygodniu o godz: 7.00 i 18.00

4.        W liturgii tygodnia wspominamy:

·         Pn. – św. Grzegorza Wielkiego Papieża

·         Wt. –bł. Marii Stelli i towarzyszek

·         Śr. – św. Matki Teresy z Kalkuty - nowena do M.B.Nieustającej Pomocy

·         Czw. – pierwszy czwartek miesiąca – modlimy się za powołanych i o powołania

·         Pt. – św. Melchiora Grodzieckiego - pierwszy piątek miesiąca, czcimy N.S.P.J

·         Sb. - Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny - Siewnej. Po każdej Mszy świętej poświęcenie ziarna siewnego.

·         N. – XXIII Niedziela Zwykła II niedziela miesiąca.

5.        Jak w każdą II niedzielę miesiąca tradycyjna zbiórka na prace w kościele i w parafii. Serdeczna prośba o ofiarność, aby można było kontynuować rozpoczęte prace.

6.        Uroczyste rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego i Katechetycznego 2018/19 w poniedziałek   3 września o godz: 9:00. Uczniowie Szkoły Podstawowej i kl. III Gimnazjum przychodzą na Mszę Świętą, poźniej idą do szkoły. Zapraszamy Dyrekcję, nauczycieli, rodziców i uczniów.

7.        Bóg zapłać za wczorajszą wspólną modlitwę w czasie nabożeństwa fatimskiego, szczególnie siostrom z Ruchu Rodzin Nazaretańskich za poprowadzenie różańca i rozważania, dzieciom, starszym i wszystkim uczestniczącym, zapraszamy za miesiąc.

8.        Jak w każdy pierwszy czwartek adoracja będzie przedłużona do godziny 20:00 serdecznie zapraszamy do wspólnej adoracji.

9.        Spowiedź przed Pierwszym Piątkiem codziennie przed Mszą świętą, w piątek od 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego i spowiedź.         Do chorych jak w każdy pierwszy piątek miesiąca udajemy się od godz: 8:30.

10.    Dziękujemy za sprzątanie kościoła i dekorację kwiatami. Na poniedziałek i piątek do sprzątania prosimy panie: Anna Kuryj, Warchoł Irena, Kaleta Grażyna, Maguda Lucyna, Sienicka Krystyna, Lisowska Maria, Liszka Jadwiga, Hanych Maria, oraz panowie: Koś Tadeusz i Bartnik Roman.

11.    Powakacyjne  spotkanie z kandydatami do sakramentu bierzmowania, czyli z kl. III Gimnazjum w piątek po Mszy św. wieczornej, a z  VIII kl. Szkoly Podstawowej w przyszły piątek po mszy świętej wieczornej w salce katechetycznej.

12.    Spotkania: Wt. Ruch Rodzin Nazaretańskich: Czw. – KSM; Pt. - kandydaci do Bierzmowania; Sb. – LSO: ministranci i lektorzy o godz: 10.00 w salce katechetycznej. Prosimy wszystkich o obecność.

13.    Ogłoszenie ………………………………………..

14.    Ogłoszenia, intencje, zapowiedzi przeczytamy na tablicy ogłoszeń, na stronie internetowej parafii i w gazetce parafialnej.

15.    Intencje mszalne. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>