OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE  II  NIEDZIELA ZWYKŁA 19.01.2020r.

 

1.      Przeżywamy  II niedzielę zwykłą w ciągu roku, III niedzielę miesiąca, III niedzielę roku. Dziś przypada Uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara Patrona Diecezji Rzeszowskiej. Dziś modlimy się za zmarłych wypominanych. Msze święte jeszcze o godz: 9:00;11:00 i 17:00 .             W tygodniu Msze święte codziennie o godz.:7:00 i 17:00.

2.      W tygodniu przeżywamy:

·      Pn. – św. Fabiana i Sebastiana

·      Wt. - św. Agnieszki

·      Śr. - św. Wincentego Pallottiego

·      Cz. – wsp. św. Wincentego Lewoniuka i towarzyszy męczęnników z Pratulina

·      Pt. – wsp. św. Franciszka Salezego

·      Sb. – święto nawrócenia św. Pawła Apostoła

·      N. – wsp. św. Tymoteusza i Tytusa - ostatnia niedziela stycznia

3.      Od soboty trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Wszystkie Kościoły chrześcijańskie modlą się za siebie. Dołączmy i my do tej modlitwy, aby jedność zapanowała w całym Kościele, w naszej parafii, w naszych rodzinach i w naszej Ojczyźnie.

4.      Trwa okres przedpościa zwany zapustami, przeżywamy ferie szkolne. Wszystki gościom życzymy miłych wspomnień z pobytu wśród nas.

5.      Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na kontynuację prac w kościele i w parafii, oraz na ogrzewanie kościoła. Zebrana suma wynosi 7960 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom i zbierającym.

6.      W szczególny sposób pamiętajmy o babciach, i o dziadziach z okazji ich święta. W ich intencji odmówmy: Pod Twoją obronę ……

7.      Przypominamy i zachęcamy do kolędowania w przyszłą niedzielę 26 stycznia w naszym kościele, początek o godzinie 10:15. Serdecznie zapraszamy. Zapisy przyjmuje siostra Melania w zakrystii.

8.      W  przyszłą niedzielę 26.01.2020r. o godzinie 15:15 Zespół Pogó rzanie wystąpi ponownie z wystawinym już wcześniej pogórzańskim „Weselem”. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.

9.      Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za miłą atmosferę w czasie wizyty duszpasterskiej, Bóg zapłać za ofiarność.

10.  Ogłoszenia ……………………………………………………

11.  Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Do sprzątania na poniedziałek i piątek proszone są panie: Binkowicz Urszula, Lechwar Dorota, Wilisowska Lidia, Ochałek Teresa, Mężyk Ewa, Ochałek Maria, Dybaś Grażyna. Jachym Danuta, Mocek Sabina, Palar Aneta.

12.  Spotkania: Pn. – schola; Wt. - Ruch Rodzin Nazaretańskich;

13.  Ogłoszenia, intencje i zapowiedzi przeczytamy na tablicach ogłoszeń, na stronie intrnetowej parafii i w rozdawanych kserokopiach.

14.  Intencje mszalne >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>