OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE   XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA  18 LISTOPADA 2018r

1.        Przeżywamy XXXIII Niedzielę zwykłą, trzecią niedzielę miesiąca. Czytane są wypominki  roczne połączone z odmawianiem Koronki do Miłosierdzia Bożego. Dziś przypada wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny. Obchodzimy Światowy Dzień Ubogich.

2.        Msze święte w dniu dzisiejszym o 9:00; 11;00; o 16:30 wypominki i Msza św. Msze Święte w tygodniu o 7:00 i 17:00. O godz.: o 6:30 i 17:00 czytane będą wypominki i odmawiany różaniec za zmarłych. W piątek wypominki połączone z Nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego

3.        W liturgii tygodnia wspominamy:

·         Pn. – bł. Salomei

·         Wt. - św. Rafała Kalinowskiego

·         Śr. – wsp. Ofiarowania N.M.P – nowenna do M.B.N. Pomocy

·         Czw. – św. Cecylii patronki śpiewu i muzyki kościelnej, organistów, chórzystów, scholi, orkiestr, dyrygentów.

·         Pt. – św. Klemensa – Nabożeństwo do Mił. Bożego

·         Sb. – św. Andrzeja Dung - Lac i współbraci męcz.

·         N. – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – święto Patronalne  Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej  – odpust w Gogołowie, suma o godz:.11:30.

4.        Witamy dzisiejszego kaznodzieję ks. kan. Marka Płazińskiego proboszcza  parafii Sowina. Składka  jak było zapowiadane przeznaczona jest na pomoc w budowie nowego kościoła. Serdecznie dziękujemy za ofiarność.

5.        W ubiegłą niedzielę była przeprowadzona zbiórka na kontynuację prac w kościele i w parafii. Złożona suma wynosi 8370 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom, jak również przeprowadzającym zbiórkę.

6.        Wszystkim solenizantom i solenizantkom składamy serdeczne życzenia.

7.        Nabożeństwa w tygodniu: w środę do M.B.N. Pomocy; w piątek do Miłosierdzia Bożego

8.        Bóg zapłać wszystkim uczestniczącym w czwartkowej Mszy św. za zmarłych kapłanów i siostry zakonne.

9.        Dziękujemy wszystkim za sprzątanie kościoła i dekorację. Do sprzątania na poniedziałek i piątek proszone są panie:Krajewska Maria, Krajewska Medarda, Berowska Justyna, Łętowska Zofia, Marcisz Agata, Wilisowska Elżbieta, Ochałek Krystyna, Kulig Alicja, Dziok Zofia i pan Henryk Gozdecki.

10.    Spotkania: Pn. – schola; wt. - Ruch Rodzin Nazaretańskich; czw. – KSM; pt. kl. VIII i III Gimnazjum wszyscy przynoszą do kościoła „Pamiętniki bierzmowanego”.

11.    Ogłoszenia …………………………

12.    Ogłoszenia, intencje przeczytamy na tablicach ogłoszeń, na stronie internetowej parafii i w gazetce parafialnej.

13.    Intencje Mszy Świętych>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>