OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  - XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

18 Październik 2020r.
 
 
1. Dziś XXIX niedziela zwykła Msze św. w dniu dzisiejszym o godz.: 9:00, 11:00 i 17:00.  Msze św. w tym tygodniu o godz.7:00 i o 17:00 , Nabożeństwa Różańcowe w tygodniu i w niedzielę po Mszy Św. wieczorowej. 
 
2. W tym tygodniu wspominamy:
 
Wt. - wsp. św. Jana Kantego
Czw.-  wsp. św. Jana Pawła II
 
 
3.  Dziś Niedziela Misyjna rozpoczynająca Tydzień Misyjny. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na misje. Z tej okazji są do nabycia kalendarze misyjne na rok 2021 w cenie 5 zł, które rozprowadzać będą ministranci. 
 
4. W przyszłą niedzielę uroczystość rocznicy poświęcenia kościoła. 

5.  W zakrystii są do nabycia kalendarze rolnika w cenie 20 zł.

6.   W gablotach są wywieszone listy kandydatów do Rady Parafialnej. Proszę się z nimi zapoznać, gdyż w przyszła niedzielę odbędą się wybory. Do Rady Parafialnej przejdzie 10 kandydatów, którzy zdobędą największą liczbę głosów. Kartki do głosowania będzie rozdawał Ksiądz,  proszę zabrać ze sobą własny długopis.

7. Na ołtarzu przy Św. Józefie wyłożone zostały kartki wypominkowe całoroczne i miesięczne. Bardzo prosimy o czytelne wypisanie zmarłych.  

8. W związku z nasileniem epidemii bardzo prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa.  Osoby starsze, chore i zagrożone nie mają obowiązku uczestniczenia we Mszy Św. w niedziele i święta nakazane.  
 
9.  Od 20 października intencje pogrzebowe przyjęte przed 1 stycznia 2020 r. będą przekazane Księżom spoza parafii. 
  
10. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i dekorację kwiatami. Do sprzątania kościoła na poniedziałek i piątek proszone są następujące osoby: Szlachta Maria, Kaleta Józef, Kołeczek Agnieszka, Piotrowska Zofia, Urban Jacek, Urban Jadwiga, Kowalska Małgorzata, Składanowski Michał, Ochałek Bartłomiej, Kolbusz Teresa.