OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  XX NIEDZIELA ZWYKŁA 18 SIERPNIA 2019r.

1.        Dziś przeżywamy XX niedzielę zwykłą, jak w każdą III niedzielę miesiąca modlimy się za zmarłych wypominanych i odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Msze św. w dniu dzisiejszym o godz:. 9:00; 11:00 i 17:00. Msze św. w  tygodniu o 7:00 i o 18:00

2.        W tym tygodniu wspominamy:

·         Pn. – św. Jana Eudesa

·         Wt. - św. Bernarda

·         Śr. – św. Piusa X papieża

·         Czw. – N.M.Panny Królowej Świata

·         Pt. – bł.ks. Władysława Findysza – Uroczystości w Nowym Żmigrodzie o godz: 11.00

·         Sb. -  św. Bartłomieja

·         N. – św. Ludwika i św. Józefa Kalasantego

3.        Diecezjalne dożynki, czyli dziękczynienie za tegoroczne zbiory i modlitwy o Boże błogosławieństwo dla pracy rolników 25.08. 2019 r., o godz: 12:00 przy Katedrze Rzeszowskiej. Ks. Biskup serdecznie zaprasza delegacje z wieńcami, szczególna zachęta do kosynierów.

4.        Bóg zapłać za ofiary złożone na remonty i prace w parafii w ubiegłą niedzielę. Złożona została suma 7590 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom i przeprowadzającym zbiórkę.

5.        Serdeczne podziękowanie  Miłośnikom Ziemi Bieździedzkiej oraz Zespołowi Pogórzanie; członkiniom Koła Gospodyń z Bieździadki; członkiniom Koła Gospodyń z Bieździadki – Równie - organizatorowi p. Janowi Nizioł; Kosynierom i ich rodzinom, za wykonanie i poświęcenie wieńców dożynkowych, oraz za udział w dożynkach gminnych w Sowinie, szkoda tylko, że nie wszyscy chcieli zaprezentować swój piękny wieniec w Sowinie.

6.        Solenizantom życzymy wiele łask Bożych, a gościom miłego pobytu w tych ostatnich dniach wakacji.

7.        Bóg zapłać Państwu Młodym i rodzicom za dar stołu.

8.        Ogłoszenia …………..

9.        W parafii są do nabycia ksiażki p. Mateusza Lechwara „Architektura i Sztuka Kościoła pw. Świetej Trójcy w Bieździedzy”.

10.    Bóg zapłać siostrom za dekorację kościoła, do sprzątania kościoła na poniedziałek i piątek prosimy panie: Krystyna Przepiórka, Borowa Halina, Ochałek Zofia, Hanych Maria, Liszka Jadwiga, Liszka Marzena, Bartnik Barbara, Lisowska Maria, Sienicka Krystyna i pan: Koś Tadeusz

11.    Ogłoszenia, intencje, zapowiedzi możemy przeczytać na tablicy ogłoszeń, na stronie internetowej parafii i w gazetce parafialnej.

12.    W minionym tygodniu odeszli do wieczności śp+Jan Kołeczek, oraz śp. +Stanisława Kaleta. W ich intencji odmówmy wieczne odpoczywanie ………….

13.    Intencje mszalne >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>