OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE     

III Niedziela Wielkanocy 18.04.2021 r. 

1.  Dziś Msze Święte o godz. 9:00, 11:00 i 17:00 W tygodniu Msze Św. o godz. 7:00 i 18:00. 

2. W piątek przypada uroczystość Św. Wojciecha Patrona Polski. Ze względu na uroczystość nie obowiązuje piątkowa wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. 

3. Dziś  III Niedzielą Wielkanocną rozpoczynamy XIII Tydzień Biblijny. Zachęcamy do czytania i rozważania Słowa Bożego.  

4. W ubiegłą niedzielę na potrzeby parafii zebrano 3.910 zł łącznie z wpłatami na konto. W kancelarii są do odebrania zaległe pokwitowania. 

5. W dniu 27 kwietnia o godz. 16:00  J.E. Ks. Bp Edward udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży z naszej parafii. Wbrew wcześniejszym informacjom będzie to miało miejsce w naszej świątyni w Bieździedzy. 
 
6. W porozumieniu z rodzicami termin I Komunii Św. ulega zmianie i zostaje przełożony na I niedzielę czerwca o godz. 13:00. 
 
7. Bardzo proszę wszystkie osoby dzierżawiące pola od parafii o informację do piątku czy zamierzają je uprawiać i rodzaj uprawy (Na razie uczyniła to tylko jedna osoba ). Jest to już trzecia prośba. Brak kontaktu uznam jako rezygnację z dzierżawy. Według Synodu Diecezji Rzeszowskiej z 2004 r. ważna umowa dzierżawy zawarta z parafią powinna zawierać oprócz podpisów dzierżawcy i dzierżawiącego również podpisy dwóch świadków. Umowy dzierżawne mogą być zawierane maksymalnie na 3 lata. DLATEGO WSZYSTKIE UMOWY NIESPEŁNIAJĄCE TYCH WARUNKÓW SĄ NIEWAŻNE.
 
8. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Romana Bujak. Wieczne odpoczywanie...
 
9. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W tym tygodniu na poniedziałek i piątek proszone są następujące osoby: PT. Inglot Maria, Mamroł Marzena, Teleś Marta, Stasiowska Katarzyna, Szudy Zofia, Wilk Anna, Matysik Anna, Kulig Elżbieta, Gwiżdż Anna, Wiejowska Alfreda.
Ps. Proszę aby sprzątające Panie wypisywały listę następnych i przekazywały s. Szymonie, a także o to, aby nie wyznaczać do sprzątania osób starszych i chorych...