OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE   XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA  17 LISTOPADA 2019r

1.        Przeżywamy XXXIII Niedzielę zwykłą, trzecią niedzielę miesiąca. Czytane są wypominki  roczne połączone z odmawianiem Koronki do Miłosierdzia Bożego. Obchodzimy Światowy Dzień Ubogich.

2.        Msze święte w dniu dzisiejszym o 9:00; 11;00; o 16:30 wypominki i Msza św. Msze Święte w tygodniu o 7:00 i 17:00. O godz.: o 6:30 i 17:00 czytane będą wypominki i odmawiany różaniec za zmarłych. W piątek wypominki połączone z Nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego. Dziś wieczorna Msza święta w języku łacińskim, serdecznie zapraszamy.

3.        W liturgii tygodnia wspominamy:

·         Pn. – bł. Karoliny Kózka patronki naszej diecezji, patronki młodzieży polskiej

·         Wt. – bł. Salomei

·         Śr. – św. Rafała Kalinowskiego – nowenna do M. B. N. Pomocy

·         Czw. – wsp. Ofiarowania N.M.P

·         Pt. – św. Cecylii patronki śpiewu i muzyki kościelnej, organistów, chórzystów, scholii, orkiestr, dyrygentów – nabożeństwo do M. Bożego.

·         Sb. – św. Klemensa.

·         N. – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – święto Patronalne  Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

4.        Witamy dzisiejszego kaznodzieję ks. kan. Marka Płazińskiego proboszcza  parafii Sowina. Składka  jak było zapowiadane przeznaczona jest na pomoc w budowie  nowego kościoła. Serdecznie dziękujemy za ofiarność.

5.        W ubiegłą niedzielę była przeprowadzona zbiórka na kontynuację prac w kościele i w parafii. Złożona suma wynosi 8080 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom, jak również przeprowadzającym zbiórkę.

6.        Bóg zapłać za ofiary na pomoc dla Południowego Sudanu zebrano kwotę: 750 zł.  Bóg zapłać ofiarodawcom i uczniom z kl. VII przeprowadzającym zbiórkę.

7.        W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz: 11:00 zostaną przyjęci chętni chłopcy do Grona Ministrantów.

8.        Wszystkim solenizantom i solenizantkom składamy serdeczne życzenia.

9.        Nabożeństwa w tygodniu: w środę do M.B.N. Pomocy; w piątek do Miłosierdzia Bożego.

10.    Dziękujemy wszystkim za sprzątanie kościoła i dekorację. Do sprzątania na poniedziałek i piątek proszone są panie: Dziok Bernadetta, Kulig Alicja, Sarnecka Helena, Lejkowska Maria, Maziarz Mariola, Szczerba Maria, Gozdecka Agnieszka, Ochałek Beata, Nowak Jadwiga i pan Kulig Tomasz.

11.    W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. +Annę Szczyrba ….wieczne…………

12.    Spotkania: Pn. – schola; wt. - Ruch Rodzin Nazaretańskich; czw. – KSM; pt. kl. VIII wraz z rodzicami wszyscy przynoszą do kościoła na nabożeństwo „Pamiętniki bierzmowanego”.

13.    Ogłoszenia …………………………

14.    Ogłoszenia, intencje przeczytamy na tablicach ogłoszeń, na stronie internetowej parafii i w gazetce parafialnej.

15.    Intencje Mszy Świętych>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>