OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  XI NIEDZIELA ZWYKŁA 17 CZERWCA 2018r.

1.        Dziś przeżywamy XI niedzielę zwykłą, III niedzielę miesiąca. Modlimy się za zmarłych wypominanych. Msze św. w dniu dzisiejszym jeszcze o godz. 9:00, 11:00 i 17:00. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Najśw. Serca P. Jezusa. Msze św. w tygodniu o 7:00 i o 18:00 po wieczornej Mszy świętej nabożeństwo do N.Serca P. Jezusa.

2.        W tym tygodniu wspominamy:

·           Pn. – św. Elżbiety

·           Wt. – św. Romualda

·           Śr. – nowenna do M.B Nieustającej Pomocy

·           Czw. -  św. Alojzego Gonzagi,

·           Pt. – św. Paulina z Noli; św. męcz. Jana Fischera i Tomasza Moora. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

·           N. – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Odpust w Błażkowej ku czci M.B. Nieustajacej Pomocy.

3.        Bóg zapłać za ofiary zebrane w ubiegłą niedzielę na remont kościoła i kontynuację prac. Zebrano 8310 zł. Bog zapłać wszystkim ofiarodawcom, jak i przeprowadzającym zbiórkę. Jak widzimy potrzeby są wielkie, starajmy się być odpowiedzialnymi za naszą świątynię.

4.        Bóg zapłać Różom Różańcowym za ofiary na światło; Róży św. Jerzego /p. Jerzego Czajki/ 150 zł; z Róży św. Teresy /p.Anny Matysik/ – 100zł.

5.        Bóg zapłać państwu młodym i ich rodzicom za dar stołu.

6.        Zapraszamy po raz kolejny, do nabywania czasopism które są dostępne w naszej parafii, czytajmy je, aby zdobyć szersze spojrzenie na dzisiejszą rzeczywistość. Pozostawione, nieprzeczytane stają się makulaturą.

7.        Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia.

8.        Trwają zapisy na autokarową pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Wieluniu i do Sanktuarium Matki Bożej Patronki Rodzin w Leśniowie w dniu 7 lipca 2018r. Wyjazd w sobotę o godz: 0:30, powrót wieczorem. Cena przejazdu 80zł. Wyżywienie we własnym zakresie. Zapisy w zakrystii. Serdecznie zachęcamy.

9.        Zakończenie roku szkolnego 2017/18  - dla Przedszkola Sióstr Serafitek w czwartek o godz: 16:00; dla szkoły w Bieździedzy w piątek o godz: 8:00

10.    Dziękujemy za sprzątanie kościoła. Do sprzątania kościoła na poniedziałek i piątek prosimy panie:  Roś Maria, Maresz Jadwiga. Hendzel Renata, Hendzel Urszula, Sienicka Ewa, Czaja Anna, Skórka Anna, Gozdecka Małgorzata, Markiewicz Maria, Ochałek Grażyna.

11.    Ogłoszenia i komunikaty: ,………………

12.    Pn.- schola; Wt - Ruch Rodzin Nazaretańskich; Czw. – KSM; Sb. godz: 9:00. – lektorzy i animatorzy, ministranci: DSM i Oaza mają spotkania z siostrą

13.    Zapowiedzi, intencje, ogłoszenia na tablicach ogłoszeń, na stronie internetowej parafii i w gazetce parafialnej.

14.    Dziś pogrzeb śp. +Władysława Kwiecińskiego. Msza św. o godz: 15:00, pół godziny wcześniej wyprowadzenie z Domu Pogrzebowego.

15.    Intencje mszalne >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>