OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VI NIEDZIELA ZWYKŁA 17 LUTY 2019r.

1.        Dziś VI niedziela zwykła. Trzecia niedziela miesiąca lutego. Modlimy się za zmarłych wypominanych. Msze św. w dniu dzisiejszym jeszcze o godz:.9:00,  11:00,  17:00. Po każdej Mszy św. Adoracja N. Sakramentu w ramach 40 – godzinnego Nabożeństwa przed Wielkim Postem. Zakończenie nieszporami eucharystycznymi o godz: 17:00 na które serdecznie zapraszamy. Msze św. w tym tygodniu: o godzinie 7:00 i 17:00

2.        W tym tygodniu wspominamy:

·           Śr. - Nowenna do M.B.N. Pomocy

·           Czw. – św. Piotra Damiana

·           Pt. – Święto Katedry św. Piotra Apostoła - Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

·           Sb. – wsp. św. Polikarpa

·           N. – IV niedziela miesiąca, VII niedziela zwykła. Kolejna niedziela adoracyjna.

·           Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na remont i konserwację kościoła i obiektów sakralnych. Złożona suma wynosi - 8430 zł, Bóg zapłać zbierającym.

3.        Dziś o godz: 15:00 spotkanie Rady Parafialnej.

4.        Trwają ferie szkolne, dzieciom i młodzieży życzymy udanego wypoczynku, gosciom miłych wspomnień, solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia.

5.        Spotkania: Wt. - Ruch Rodzin Nazaretańskich; Śr. – kl. VIII; Pt. kl. III Gimnazjum

6.        Dziękujemy za sprzątanie kościoła i dekorację kwiatami. Do sprzątania na poniedziałek i piątek proszone są panie: Ochałek Wiesława, Kaszycka Irena, Urban Danuta, Stasiowska Urszula, Krajewska Stanisława, Wilisowska Anna, Sypień Beata, Kulig Lucyna, Salacha Wiesława, Świszcz Grażyna.

7.        Ogłoszenia …………………………………………………………………………

8.        Zapowiedzi, ogłoszenia przeczytamy na tablicy ogłoszeń, na stronie internetowej parafii i w gazetce parafialnej.

9.        Intencje Mszalne >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Program Adoracji – 40 godzinnego Nabożeństwa 17.02 i 24.02.2019r.

·        7:00 - Msza święta - Adoracja do godz. 9:00

·        9:00 - Msza św. i Adoracja do godz. 11:00

·        10:00 - Dzieci przedszkolne i uczniowie Szkoły Podstawowej i pozostają na Sumę

·        po Sumie Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 17:00