OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE  III NIEDZIELA ADWENTU 16.12.2018r.

1.        Przeżywamy  III niedzielę Adwentu „Gaudete” i III niedzielę miesiąca grudnia. Msze święte dziś jeszcze o godzinie 9.00;11.00;17.00.  Msze św. w dni powszednie tygodnia: do soboty o 6:30 godzinki o N.M.P, po nich bezpośrednio Msza święta z Nowenną do Dzieciątka Jezus; wieczorem Msza święta o godz.: 17:00 z Nowenną do Dzieciątka Jezus, połączona z nabożeństwami. Dziś nowenna po sumie i po Mszy św. wieczornej. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na wynagrodzenie za pracę sióstr Serafitek w naszej parafii. Prosimy o ofiarność. Modlimy się za zmarłych wypominanych.

2.        W liturgii tygodnia wspominamy:

·           Śr. – nowenna do M.B. N. Pomocy

·           Czw. - Spowiedź Adwentowa w parafii - modlimy się o powołania i za powołanych.

·           Pt – św. Piotra Kanizjusza – nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

·           N. – IV niedziela adwentu.

3.        Dziś jak było zapowiadane msza święta wieczorna będzie odprawiana po łacinie.

4.        Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom i zbierającym na prace w kościele i parafii, oraz na ogrzewanie kościoła. Zebrana suma wynosi 8720zł. Bóg zapłać.

5.        Serdeczne podziękowanie za ofiary złożone do puszek jako pomoc Kościołowi na Wschodzie, zebrano sumę 360zł i 30gr. zł. Bóg zapłać ofiarodawcom i zbierającym.

6.        Serdecznie zapraszamy dzieci na msze święte roratnie szczególnie klasę III i IV w ramach przygotowania do pierwszej spowiedzi i komunii świętej, oraz przygotowania do przeżycia rocznicy.

7.        Bóg zapłać ofiarodawcom darów dla potrzebujących „Torby Miłosierdzia”, panie z Caritas przekażą potrzebującym.

8.        Spowiedź adwentowa w czwartek 20 grudnia od 9:00 – 12:00  i od 14:00 – do 17:00 z przerwami o 10:30 i 15:30.

9.        Pan Organista i Pan Kościelny serdecznie dziękują mieszkańcom parafii których odwiedzili roznosząc opłatki za życzliwe przyjęcie i ofiary złożone z tej okazji. Msze święte dziękczynne będą zapowiedziane.

10.    Ogłoszenia …………………………………………………..

11.    Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Do sprzątania na poniedziałek i piątek  po Mszy wieczornej proszone są  – panie: Liszka Aneta, Łącka Maria, Kaleta Edyta, Kaleta Anna, Lechwar Danuta, Pepera Ewa, Gwiżdż Beata, Kozik Magdalena, Palar Danuta i pan Mamroł Stanisław.

12.    Z naszej wspólnoty odeszła śp. +Anna Słowik. wieczne odpoczywanie………….

13.    Ogłoszenia parafialne, msze święte, zapowiedzi  przeczytamy w gablocie, na stronie internetowej parafii i w gazetce parafialnej.

14.    Spotkania: Pn. – schola; wt. – Ruch Rodzin Nazaretańskich;czw. – KSM.

15.    Intencje mszalne  >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>