OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE   XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 16 WRZEŚNIA 2018r.

1.        Przeżywamy  XXIV niedzielę zwykłą III niedzielę miesiąca września. Modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach, odmawiając Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Dziś odpust w sanktuarium Matki Boskiej Płaczącej w Dębowcu. Msze święte o godz: 9:00;11:00 i 17:00. W tygodniu Msze święte o godz: 7:00 i 18:00.

2.        W liturgii tygodnia wspominamy:

·           Pn. – św. Belarmina - Wspominamy 79 rocznicę napaści Armii Czerwonej na Polskę. Módlmy się w intencji Ojczyzny.

·           Wt. – święto św. Stanisława Kostki Patrona młodzieży

·           Śr. – wsp. N.M.P. z la Salette i  św. Januarego.

·           Czw. - Andrzeja Kim Taegon i współbraci męczenników

·            Pt. – święto św. Mateusza Ewangelisty

·           Sb. – bł. Bernardyny Jabłońskiej zakonnic Albertynek

·           N. – św. O. Pio z Pietrelciny - XXV niedziela zwykła, będziemy modlić się o trzeźwość w naszym narodzie.

3.        Dziś Zbiórka do puszek na Katolickie Radio „Via”.

4.        Dziś zaczynamy  Tydzień Wychowania w naszej Ojczyźnie. Modlimy się za wychowawców, wychowanków i wszystkich odpowiedzialnych za wychowanie.

5.        W tygodniu nabożeństwa w środę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; w piątek do Miłosierdzia Bożego

6.        We wtorek zapraszamy dzieci i młodzież zwłaszcza męską na mszę świętą wieczorną i nabożeństwo ku czci św. Stanisława Kostki, we wtorek spotkanie organizacyjne rodziców z kl. III SP. z dziećmi po Mszy św. wieczornej.

7.        Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę na kontynuację prowadzonych prac przy kościele i w parafii. Złożona suma wynosi: 7750zł. Bóg zapłać ofiarodawcom i przeprowadzającym zbiórkę.

8.        Wszystkim solenizantom składamy najserdeczniejsze życzenia.

9.        Bóg zapłać  młodzieży biorącej udział w spotkaniu bierzmowanych w Dębowcu, pod opieką ks. katechety, oraz biorącym udział w „Złazisku” KSM: diakonowi Jarkowi i Tomaszowi.

10.    Za miesiąc nasza Parafia przeżywać będzie Uroczystość odpustową ku czci św. Jadwigi Śląskiej. /16.X – wtorek/.Jak co roku poprzedzi wieczór Fatimski, który przeżyjemy w sobotę  13 października.

11.    g zapłać państwu młodym i rodzicom za dar stołu, oraz za sfinansowanie kwiatów.

12.    Bóg zapłać za kwiaty do kościoła p. Kozioł. Do sprzątania na poniedziałek i piątek prosimy panie: Bernadetta Lechwar, Anna Gliwska, Beata Gliwska, Katarzyna Caputa, Agata Kamińska, Jadwiga Szpak, Halina Zemrys, Dorota Osika, Alfreda Wolińska.

13.    Spotkania: Pn. – schola spotkanie organizacyjne; Wt. – Ruch Rodzin Nazaretańskich; Śr. – ministranci starsi; Czw.KSM; - Pt. – kl. VIII po Mszy wieczornej; Sb – o 10:00 ministranci młodsi o 10:00.

14.    Ogłoszenia: ………………………………………………..

15.    Ogłoszenia, intencje przeczytamy na tablicach ogłoszeń i na stronie internetowej parafii i w gazetce parafialnej.

16.    Msze święte w tygodniu, będą odprawiane w następujących intencjach: >>>>>>>>>>>>>